By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Láska na první pohled: nové tenisky Gucci z kolekce Pre-Fall 2016

Pokud patříte mezi teniskové nadšence, pak si nesmíte nechat ujít nejnovější kolekci Alessandra Michele.

tenisky gucci

Nosíme je do práce, školy, večer baru a já i během fashion weeku. Klasické tenisky v posledních měsících povýšily na obuv, ve které se nemusíte bát jít ani na přehlídku haute couture. Najdete je v kolekcích všech velkých módních domů od francouzského Dior až po londýnský Burberry. Snadno díky nim totiž omladíte (a odlehčíte) jakýkoliv outfit. Já osobně tenisky nejraději nosím s romantickými šaty nebo minimalistickým oversize kabátem.

Proto si ani neumíte představit, jakou radost jsem měla z posledního mailu od mého drahého Alberta z milánské centrály Gucci. Předmět byl „Gucci’s Ace Sneaker for Pre-fall 2016“ a obsahoval fotografie celé kolekce nových tenisek kreativního ředitele Alessandra Michele. A upřímně musím napsat, že je nutně potřebuju! Všechny! Jakmile si prohlédnete fotografie, budete na tom stejně 🙂

Základní verze vychází z bílých tenisek, které jsou tentokrát ozdobeny mnoha symboly ze života Alessandra Michele. Najdete mezi nimi včelky, zajíce, ryby, hvězdy, blesky, krystaly a mnoho dalšího. Samozřejmě nechybí ikonické zelené a červené Gucci pruhy. Ideální pro jakýkoliv váš styling během dne. Na večer zase můžete zkusit nápadné barevné modely z laminované hadí kůže, lesklého hedvábí nebo nappa kůže v metalické úpravě s minimalistickou verzí loga módního domu Gucci. A ty nejodvážnější mohou sáhnout po modelech inspirovaných Velkou Británií a třicátým výročím Punk Rocku. Ty jsou ozdobené hřebíky nebo detailem hlavy tygra.

Tenisky budou k dostání v butiku Gucci v Pařížské ulici 9 v Praze 1.

Tak které jsou vaše favoritky?

gucci tenisky

gucci tenisky

gucci tenisky

gucci tenisky

gucci tenisky

gucci tenisky

gucci tenisky

gucci tenisky

gucci tenisky

gucci tenisky

gucci tenisky

gucci tenisky

gucci tenisky

gucci tenisky

gucci tenisky

gucci tenisky

 

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 10.8.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist