By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Lamač srdcí od Hermès

Milujete šátky? Pak si nenechte ujít srdcovou záležitost od Hermès!

hermes

 

V mém šatníku najdete pár věcí, které jsem při jejich koupi považovala za investici. Určitě jednou z nich je šátek Hermès! Já si asi před pěti lety koupila ten kultovní – oranžový s hnědou stuhou (asi nejlépe vám to přiblíží to, když napíšu, že vypadá jako krabička Hermès ovázaná mašlí :). Nosím ho často. Starám se o něj. Ukládám do oranžové krabičky a pokaždé, když si ho obléknu, sklízím ovace. Zkrátka hodně dobře utracené peníze! (To se ovšem nedá říci o nových kozačkách, které mě dřou tak, že se na ně jen zálibně koukám v krabici a již teď vám povím, že za ty peníze rozhodně nestály 🙁 Bohužel známe to všichni!)

Proto musím přiznat, že jakoukoliv tiskovou zprávu o novém šátku přijímám s nadšením… Přála bych vám proto vidět, co jsem předváděla v pařížském showroomu na prezentaci nové kolekce SS2017… V angličtině ani francouzštině nenajdete tolik alternativ slova „krása“, které jsem na Rue d’Anglas použila 🙂

A jednou z mála novinek, které jsem si zamilovala na první pohled, byl nový motiv šátku Brides de Gala, který pro Hermès kdysi navrhl Hugo Grygkar. Tentokrát dostal díky záplavě modrých a oranžových srdíček zcela novou podobu a hlavně naprosto originální a rozkošné srdíčkové balení.

V pražském butiku Hermès ho koupíte od prosince a bude stát 9 800 Kč.

Hermès, Pařížská 12, Praha 1

hermes

hermes

hermes

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 2.12.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist