By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Lady Gaga se stala tváří nové kampaně Tiffany & Co.

Šperkařský dům představí novou kolekci módních šperků City HardWear.

Lady-Gaga-behind-the_4270

 

Tiffany & Co. oznámilo, že novou tváří kampaně Legendary Style se stane zpěvačka a módní ikona Lady Gaga, která představí nejnovější kolekci módních šperků Tiffany City HardWear. První video ke kampani bude mít premiéru v rámci Super Bowlu v neděli 5. února.

Opravdová Newyorčanka a stylová ikona Lady Gaga, známá svojí nekompromisní ženskostí a originalitou, v krátkém filmu popisuje celoživotní vášeň pro značku Tiffany a její vlastní kreativní cestu k sebevyjádření.

V kampani Legendary Style se objevují krásné a sebevědomé ženy, vybrané pro svoji inteligenci, styl a jedinečnou osobnost. Mohou to být herečky, umělkyně, modelky i zpěvačky, každá je opravdový originál a tvoří si vlastní pravidla. Tyto ideály Lady Gaga dokonale ztělesňuje.

 

“V New Yorku se narodíte a víte, že Tiffany je nejlepší a že to je místo, kde se sny stávají skutečností. Je to ikonická značka, která neustále posouvá hranice,” říká Lady Gaga “Pro mě Tiffany reprezentuje nadčasové americké šperky.”

Nová kolekce City HardWear v sobě nese sílu a energii moderní ženy a duši města New York. Výrazné, architektonicky čisté šperky jsou inspirovány unisexovým náramkem z roku 1971 z Tiffanyho archívů. V kolekci budou náušnice, prsteny a náhrdelníky z 18kt zlata a ze stříbra.

 

“Již více než 180 let si nejstylovější ženy světa vybírají šperky Tiffany & Co., aby vyjádřily svoji silnou osobnost,” říká Caroline Naggiar, chief brand officer Tiffany & Co. “Nová kampaň oslavuje bohaté dědictví značky i moderní Tiffanyho styl. Lady Gaga a její originalita, kreativita a odvaha skvěle vyjadřují podstatu této kolekce.”

Kampaň vznikla ve spolupráci s legendární Grace Coddington a natočil ji David Sims. Minutový film bude uveden během Super Bowlu a také na Tiffany.com. Kolekce Tiffany City HardWear dorazí do obchodů 28. dubna, a exkluzivní předobjednávky začnou 5. února.

Ačkoliv značka Tiffany vytváří slavnou trofej Vince Lombardi Trophy pro vítěze Super Bowlu již 50 let, bude to letos poprvé, kdy se značka objeví i v rámci reklamy.

 

Lady-Gaga-behind-the_4276

 

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 3.2.2017 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  •   Cesta k mému finálnímu bobo výběru byla rozhodně hodně trnitá. Nebudeme si nic nalhávat…. moje „štětcové začátky” rozhodně nestartovaly u profi verzí, ale vlastně právě naopak. Prostě jsem si říkala, že to, co umí moje prsty, určitě bude umět nějaký[číst více]
  •   Je úplně jedno jestli sportujete nebo ne! A víte proč? Tuhle kolekci budete chtít nosit tak jako tak! Světlo světa spatřila dlouho očekávaná linie Reebok x Victoria Beckham a musím přiznat, že mě naprosto nadchla. Přímou inspirací byly zkušenosti[číst více]
  • veronika kultura Veronika Drahotová, vizuální umělkyně Milí osvícení čtenáři (ženy/muži), zdravím Vás v novém roce! Okurková vánoční sezóna je už pomalu za námi, a vše se začíná dostávat zpět do normálu. (Ať už ten normál představuje cokoli a to cokoli podmíněno subjektivní[číst více]

 Wishlist