By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Karolína Kurková uvádí exkluzivní kolekci „Iconic Shirt Collection“

Karolina Kurková po kočárcích opět návrhářkou.

Mezinárodně uznávaná supermodelka Karolína Kurková, jedna z ABOUT YOU Fashion Idols, a módní online obchod již v minulosti úspěšně spolupracovali na společných projektech. Uvedením první společné capsule kolekce na trh se jejich spolupráce posouvá na novou úroveň. S mottem BE ICONIC představují ABOUT YOU a známá supermodelka 12dílnou kolekci ikonických triček z organické bavlny Iconic Shirt Collection od Karolína Kurková Originals.

Věřte si a buďte silní bez ohledu na to, co si myslí ostatní! Toto poselství je pro Karolínu mimořádně důležité, a proto je vzkaz BE ICONIC středobodem exkluzivní capsule kolekce. Každé z jejích ikonických triček obsahuje slogan, kterým chce Karolína dodat ženám dobrý pocit a povzbudit je, aby si důvěřovaly.

„Be the best version of yourself EVERYDAY”

„Be original – not perfect”

„Not caring what other people think – is the best choice you ever make”

Karolína Kurková se vždy zajímala o módu. Svou kariéru v modelingu začala jako 16ti letá a v 17ti letech se stala nejmladší modelkou, která se kdy objevila na titulce amerického Vogue. Od té doby je jednou z nejžádanějších modelek. Předvádí pro nejznámější světové módní designery a její vášeň pro módu se jí stala profesí. V úzké spolupráci s týmem ABOUT YOU tak vytvořila 12dílnou kolekci, která představuje basic trička v novém světle.

Česká republika je jeden z našich prioritních trhů, a proto nás velmi těší, že díky naší spolupráci s Karolínou budeme poprvé aktivně prezentovat kolekci v několika evropských zemích. Spolupráce s Karolínou přes dva kontinenty a časové zóny byla velmi zajímavá a je pro nás vzrušující uvést na trh tato ikonická trička, říká Carolin Westphal, Manager Capsule Collections v ABOUT YOU.

Kolekce odráží Karolíninu vášeň pro módu a její cit pro nadčasový design. Výsledek: Neobyčejná trička vyrobená ze 100% organické bavlny s neobvyklými detaily, jako jsou například manžetové knoflíčky, saténové šátky nebo tylové rukávy, které mohou působit elegantně ale i ležérně. Kousky jsou k dispozici v červené, černé a bílé barvě, v cenovém rozpětí od 779 Kč do 1579 Kč. Všechna trička z kolekce jsou k dostání ve velikostech od 34 do 44 od 11. června exkluzivně na ABOUT YOU.

 

 

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 11.6.2020 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  •     Bývalá country managerka značky Diesel pro Českou republiku a Slovensko, která je momentálně na mateřské dovolené, je jednou z žen, které skutečně obdivuji. Vždy usměvavá a hlavně vždy stylová! Proto jsme se jí rozhodla požádat o její tipy, jak zvládat[číst více]
  • Jakmile si prohlídnete alespoň první tři pánské modely našeho výběru, pochopíte proč 🙂 Loňský rok prostě patřil nádherným chlapům! Objevovali se na přehlídkových molech, v kampaních, na obálkách světových magazínů (i těch dámských) a stali se hvězdami sociálních médií. Zvlášť[číst více]
  • cos   Lucie Janotová, zakladatelka BoBo Vibe   Doby, kdy jsem natěšeně cestovala do Berlína nebo Londýna, abych ulovila nějaký ten kousek z kolekce COS, jsou dávno minulostí! Teď už jen odpočítávám dny do otevření nového pražského obchodu, který začátkem února rozevře své[číst více]

 Wishlist