By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Kanye West s Adidas představili nové Yeezy

Kontroverzní americký zpěvák a módní ikona Kanye West odhalil svoji další spolupráci se značkou Adidas.

adidas_YEEZY_V2_RB_Lateral_Right_Family_3_PR72 copy

 

Jeho první spolupráce se značkou Adidas se celosvětově vyprodala za 2 hodiny. A od té doby jakýkoliv módní kousek, na který americký raper a hudební producent sáhne, chtějí módní fajnšmekři po celém světě vyvažovat zlatem. Proto nový model oblíbených tenisek Yeezy způsobil na celém světě hotové šílenství! 

Po zavedení modelu Yeezy Boost 350 V2 v roce 2016 přichází v roce 2017 West a Adidas s návratem této jedinečné obuvi v černo-červeném provedení. Celosvětově se její prodej spustí 11. února 2017 a poprvé bude k dostání nejen verze pro dospělé, ale také pro děti!

Yeezy Boost 350 V2 jsou vybaveny černým svrškem z průlomového materiálu Primeknit s kontrastním červeným písmem nesoucí zrcadlovou značku ‘SPLY-350’. Novým prvkem u tohoto modelu tenisek je poutko u paty.

Dospělým nabídnou tenisky poloprůsvitnou gumovou podrážku s bočními hranami z TPU, poskytující výrazný efekt a prvotřídní trakci. To vše s mezipodešví z revolučního materiálu adidas BOOST™, který tlumí nárazy a zanechá nohu v maximálním pohodlí. Dětská Yeezy se pak pyšní celogumovou podrážkou s mezipodešví BOOST™, pro nadstandardní přilnavost a pohodlí.

Oba modely budou celosvětově uvedeny do prodeje 11. února 2017 a v České republice budou dostupné do vyprodání zásob v eshopu adidas.cz a v prodejně Footshop – tenisky pro dospělé za 5 999 Kč a dětská verze za 3 499 Kč.

Líbí se vám? Mně poměrně hodně!!! 

 

adidas_YEEZY_V2_RB_Lateral_Right_PR72 copy

adidas_YEEZY_V2_RB_Top_PR72 copy

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 10.2.2017 | Všechny články autora



Může se vám také líbit:


 



Wishlist