By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

#HMBalmaination

Francouzský šarm a rebelská elegance přichází do Prahy! Již dnes se na pultech objeví očekávaná spolupráce módního domu Balmain a H&M.

hm balmain

 

Karl Lagerfeld, Lanvin (naše nejoblíbenější), Stella McCartney, Versace, Roberto Cavalli, Alexander Wang nebo Maison Martin Margiela – to je jen pár značek a módních návrhářů, kteří spojili síly se skandinávským řetězcem H&M. Letošní podzimní sezóna bude patřit kreativnímu řediteli Balmain, Olivierovi Rousteingovi. 

„Jsme nadšeni, že můžeme mít značku Balmain jako našeho dalšího spolupracovníka v H&M,“ dodala k oznámené spolupráci Ann-Sofie Johansson, kreativní ředitelka H&M. „S jejím mixem ducha haute couture a streetwearového postoje vlastní Balmain unikátní styl, na jedné straně opulentní a přímý, na té druhé smyslný a energický. Značka je navíc těsně napojena na svět showbusinessu i hudbu, což dodává další překvapivé rozměry.“

„Být součástí H&M je více než být jen součástí módy samotné. Je to šíření mé vize a práce do celého světa,“ nechal se slyšet módní návrhář Olivier Rousteing, který stojí v čele pařížského módního domu Balmain.

Sám přiznává, že on je generací H&M. „Moje první bunda byla právě odsud. Tato spolupráce je jedním z mých snů, které jsem si vždycky chtěl splnit.“ Proto fenomén zprostředkovaného luxusu a autentičnosti za dostupné ceny podporuje a do navrhování modelů se vrhl přímo po hlavě. „Chtěl jsem zůstat věrný odkazu značky Balmain, která vznikla v roce 1945, a přesto přidat něco nového. Svěžího a zábavného!“ dodal Olivier.

Spolupráce poháněná hashtagem #HMBalmaination dorazí na pulty obchodů H&M již ve čtvrtek 5. listopadu 2015 a bude do puntíku odrážet DNA francouzské značky. Těšit se budeme moci na dámskou i pánskou kolekci, ve které nebudou chybět klasické kousky jako bílá saka, kožené kalhoty či army kabáty, tak extravagantnější modely v podání večerních šatů, zdobených bund nebo saténových harémových kalhot.

Kompletní kolekce bude distribuována do 250 kamenných obchodů H&M a Praha má tu čest být jednou z vybraných metropolí. Prodej odstartuje již dnes ve vlajkové prodejně v pražském Myslbeku.

BoBo Vibe vám přináší ukázku toho, po čem můžete začít toužit… 

 

hm balmain

hm balmain

hm balmain

hm balmain

BoBo wishlist: dámská kolekce Balmain X H&M

hm balmain

BoBo wishlist: pánská kolekce Balmain X H&M

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 5.11.2015 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • festivaly uvodni Hudební festivaly vždycky byly a budou jednou z našich nejoblíbenějších letních aktivit. Jazz, opera, pop nebo rock? Stačí vybrat styl, který bude sedět právě vám. A pak už jen hudební zážitek spojit s prodlouženým víkendem v jednom z evropských velkoměst.[číst více]
  • Milí přátelé/přítelkyně, měla jsem teď menší provozní pauzu a je co dohánět! V Praze a okolí je v současné době tolik kvalitních výstav a projektů, že to asi všechno v tomto příspěvku nezvládnu obsáhnout. Začnu tou nejvzdálenější destinací, a to[číst více]
  •   A je to tady zase! S prvními vločkami přišel čas napsat Ježíškovi. A u nás na Bobovibe se už stalo tradicí, že tomu „Ježíškovi” píšu tak nějak veřejně 🙂 Zároveň načerpáte inspiraci pro svoje dopisy i vy. Já jsem[číst více]

 Wishlist