By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Donaha! Christian Louboutin představuje nové tělové balerínky!

Modlitby mnohých z nás byly vyslyšeny! Nejstylovější boty letošního jara přicházejí...

christian louboutin

 

Hledáte dokonalé balerínky? Teď už nemusíte! Obuvnický král červených porážek se rozhodl, že vyjde vstříc všem ženám, které milují jeho nádherné lodičky, ale přesto je díky vražedným podpatkům nemohou nosit tak často. (Dodnes si vzpomínám, jak mě manžel nesl domů z party na zádech… a věřte mi, že to nebylo z důvodu velkého množství alkoholu! Já ty boty miluju, ale někdy mám pocit, že mě prostě zabijou 🙂 Proto já jako jeho velký fanoušek budu stát první v řadě na jeho tělové balerínky (… no tak alespoň v online řadě :).

Svoji sbírku tělových bot odstartoval Christian Louboutin v roce 2013, kdy představil lodičky v pěti tělových odstínech. Od té doby na pulty regálů přibyly ještě dva další modely, které dokonale odpovídají všem odstínům ženské pleti. Já osobně mám nejraději klasický typ Pigalle, ale již dlouho si tajně myslím i na rafinovanější vykrojený design Iriza. Letošní rok se pak zapíše do dějin jako doba, kdy Christian Louboutin začal myslet i na nás… praktičtější ženy, které jeho boty nechtějí nosit jen na párty nebo večeře. Nebudeme si totiž nic nalhávat, protože v těch s podpatkem prostě déle nikdo nevydrží 🙂

Kolekce Solasofia obrazně představuje baletní střevíčky s červenou podešví. K dostání budou v odstínech Lea NUE #1 až po nejtmavší verzi Toudou #7. Jsou vyrobeny z měkké nappa kůže a podle prvních recenzí jsou navíc i pohodlné (dobrá zpráva pro nás všechny!!!).

O nádherné fotografie v kampani se postaralo fotografické duo duo Sofia Sanchez & Mauro Mongiello. Balerínky budou k dostání online na stránkách ZDE a podle prvních odhadů budou stát $595.

Jak se nová kolekce líbí vám? Těšíme se na váš oblíbený odstín…

 

christian louboutin

christian louboutin

christian louboutin

Christian Louboutin Solasofia Nude Flat #1

cara

christian louboutin

Christian Louboutin Solasofia Nude Flat #2

cara

christian louboutin

Christian Louboutin Solasofia Nude Flat #3

cara

christian louboutin

Christian Louboutin Solasofia Nude Flat #4

cara

christian louboutin

Christian Louboutin Solasofia Nude Flat #5

cara

christian louboutin

Christian Louboutin Solasofia Nude Flat #6

cara

christian louboutin

Christian Louboutin Solasofia Nude Flat #7

 

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 6.4.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist