By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Dárek od babiček jako z Pařížské

nakoupit hezkou věc a udělat dobrý skutek

Dárky, které pomáhají, jsou stále žádanější. Není divu, že se hřejivý projekt Ponožky od babičky organizace Elpida těší velkému zájmu už 7 let. O co se jedná? Více než 200 babiček z celého Česka doma plete originální ponožky z darované vlny. Výtěžek z jejich prodeje jde nejen pletařkám, ale také na podporu dalších aktivit pro seniory.


 

Seniorky pletou ručně, pomalu a s radostí. Protože ruční práci nenahradí žádný stroj a továrna se nikdy nevyrovná domácí atmosféře. Každá z pletařek má svůj styl, každý pár je originál. Obdarujte vaše blízké ponožkami, které zahřejí nejen na nohou, ale i u srdce.

Značku Ponožky od babičky založila nezisková organizace Elpida s cílem podpořit seniory. Hřejivé ponožky z darované příze aktuálně plete více než 200 seniorek z celé České republiky. Jejich koupí podpoříte nejen pletařky, ale také další aktivity a program pro seniory, ve vzdělávacím a kulturním centru Elpida.

Elpida fandí recyklaci, vlajkovou lodí jsou proto ponožky pletené z darovaných klubek. Mimo to nabízíme také ručně pletené ponožky z nové příze, kde je každý motiv v limitovaném množství. Z kolekcí jako jsou duhovky, nová láska nebo rebelka si můžete vybrat na našem e-shopu www.ponozkyodbabicky.cz.

 

Zakoupením ponožek můžete pomoci také lidem v nouzi! Kupte ponožky a my je pošleme seniorům do vybraných pečovatelských zařízení, pacientům a personálu do přetížených nemocnic nebo lidem bez domova. Ručně pletené Ponožky od babičky totiž zahřejí každého nejen na nohou, ale i u srdce. ❤️

 

 

 

 

 

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 25.10.2021 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist