By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Christian Louboutin představil jedinečný taneční film

Tanec a nejnovější kolekce sandálů a tenisek s červenou podrážkou v podání choreografky Blancy Li.

christian louboutin

 

Módní návrhář Christian Louboutin miluje tanec. Jeho poslední kampaň, o které jsme vás nedávno informovali, je toho jasným důkazem. Za jeho nejnovějším tanečním počinem tentokrát stojí slavná choreografka a tanečnice Blanca Li, která s týmem profesionálů vytvořila krátký taneční film „La Répétition“. V hlavní roli v něm kromě profesionálních tanečníků najdete i nejnovější kolekci pro podzim a zimu 2016.

Celý námět vychází z amerického muzikálu The Chorus Line, jehož autory jsou James Kirkwood Jr. a Nicholas Dante. Originální broadwayská produkce se stala hitem a taneční film Christiana Louboutina má našlápnuto stejným směrem. Pokud si totiž myslíte, že nádherné sandály tohoto obuvnického mistra jsou vhodné jen na parádu, jste na omylu! Film ukazuje nádhernou choreografii spolu s ladným tancem na dvanácticentimetrových podpatcích.

Tento film ale rozhodně není prvním spojením slavné choreografky Blancy Li s módním návrhářem Christian Louboutinem a ikonickými červenými podrážkami. Již v roce 2015 Blanca spolupracovala na show Robot, kterou uvedla Brooklyn Academy of Music.

Podívejte se na neuvěřitelné taneční video ZDE.

 

christian louboutin

christian louboutin

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 27.7.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist