By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Charlotte Olympia míří do Prahy!

Kultovní značka originálních botiček konečně dorazila do centra naší metropole.

_dsc5611

 

Poprvé jsem tyhle botičky vyzkoušela v New Yorku. A rozhodně si je domů neodnesla. Tehdy totiž stály víc, než jsem si vydělala za měsíc. Ale vyzkoušet jsem je prostě musela! Dodnes vzpomínám, jak jsem „ty dvě kočičky“ s těžkým srdcem opouštěla… Proto si neumíte představit moje nadšení, když mi kamarádka Zuzana prozradila, že společnost Luxury Brand Management, ve které pracuje, si tuto značku vyhlédla a bude ji prodávat v jednom ze svých pražských butiků. Hurá! Mňam!

Charlotte Olympia je charismatická designérka, která svoji tvorbu začala v roce 2008. Tehdy ji inspirovala éra starého Hollywoodu, ke které se nebála přidat špetku humoru. Její dnes už kultovní balerínky s kočičími hlavičkami se prakticky okamžitě zařadily mezi bestsellery značky. Dnes její botičky uvidíte na Beyonce, Palomě Faith nebo Naomi Campbell. V logu značky najdete pavoučka, protože když byla Charlotte malou holčičkou, zamilovala si knížku Šarlotina pavučinka.

A entrée společnost Luxury Brand Management udělala této značce opravdu geniální. Normálně to nedělám, ale musím se s vámi podělit o jednu z nejhezčích akcí letošní předvánoční sezony – krásnou večeři přímo v butiku The Brands, kde se Charlotte bude prodávat.

Jako předkrm se podávala bota 🙂 Nikdy mi nechutnalo víc 🙂

Takže: Milý Ježíšku, k Vánocům bych si moc přála…. 🙂

Mějte hezký prosinec!

Lucie

PS: Moc děkuji za pozvání Zuzaně Smolinsky a Petrovi Jindrovi!

 

_dsc5498

_dsc5561

_dsc5496

_dsc5666

Lucie Janotová (módní ředitelka Harper’s Bazaar)

_dsc5497

_dsc5612

_dsc5682

Danica Kovářová (šéfredaktorka Dolce Vita), Mária Kohútik (módní ředitelka Dolce Vita) a Zuzana Smolinsky (PR ředitelka Luxury Brand Management)

_dsc5694

_dsc5718

_dsc5721

_dsc5814

_dsc5719

Charlotte Olympia, The Brands, Široká 20, Praha 1

www.lbm.cz

 

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv Tesco

Vydáno: 9.12.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist