By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Apple Watch Hermès jsou tu!

Nechte si čas odpočítávat těmi nejlepšími - Apple a Hermès představují novou verzi Apple Watch!

apple watch uvodni

Společnost Apple si v posledních letech přeje prorazit se svými výrobky ve světě módy. Přestože už si většina lidí v módním průmyslu život bez iPhonu neumí představit, Apple Watch zatím zůstávaly spíše technickou libůstkou pro hrstku fajnšmekrů. Poslední spolupráce s francouzským módním domem Hermès ale dokazuje, že Apple Watch mohou být perfektním spojením posledních technických vychytávek a skvělého designu.

„Apple a Hermès vyrábějí velmi odlišné produkty, ale obě společnosti chovají nesmírnou úctu ke kvalitnímu designu,“ říká Jonathan Ive, ředitel produktového designu Apple. „Jsme hnáni upřímnou snahou po dokonalosti a touhou vytvořit něco nekompromisně jedinečného. Apple Watch Hermès je skutečným důkazem naší víry.“

Cílem obou společností bylo spojit design s funkčností, aniž by byla popřena ikonografie obou produktů. Na jedné straně tak stojí Apple se svými hodnotami, bezkonkurenčními a inovativními produkty, na druhé straně je tradice a řemeslný odkaz módního domu Hermès.

„Hermès se snaží svým zákazníkům nabídnout elegantní, kreativní a funkční předměty, určené pro každodenní život,“ říká Pierre-Alexis Dumas, výkonný viceprezident a kreativní ředitel módního domu Hermès. „Nenapadá mě modernější vyjádření našich zásad a hodnot, než jaké dokazuje tato spolupráce se společností Apple. Představuje pro mne spojení znamenitosti, jsme jako kůň a kočár, perfektní tým.“

Model Single Tour s 38 mm pouzdrem z nerezové oceli je dostupný ve fauve kůži Barenia, černé kůži Box a capucine kůži Swift. Double Tour s 38 mm pouzdrem taktéž z nerezové oceli si zákazníci budou moci koupit v kůži Barenia a odstínech bleu jean, capucine a Swift kůži etain. Model Cuff s 42 mm pouzdrem z nerezové oceli je k dispozici výhradně v kůži fauve Barenia. Všechna pouzdra nesou podpis módního domu a jejich ciferník je navíc inspirovaný exkluzivním designem tří modelů hodinek Hermès, jimiž jsou Clipper, Cape Cod a Escape. Ty se dají podle libosti nastavovat.

Kolekce bude dostupná od 5. října ve vybraných obchodech Apple a vybraných buticích Hermès.

apple watch

apple watch

apple watch

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 11.9.2015 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist