By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Akvamarín, citrín, růženín i další magické kameny a mantry v originálních špercích

kolekce originálních šperků Ananda Soul


Novinkou v Kitchenette shopu Markéty Pavleje je kolekce originálních šperků
Ananda Soul, ručně vyráběných na Bali.  Každý šperk je oslavou ženskosti, něžnosti a jedinečnosti, a navíc je požehnaný balijským rituálem, který vnáší do života hojnost na všech úrovních bytí.

Náhrdelník a prsteny jsou vyrobeny z recyklovaného stříbra ryzosti 925, zlaceny 22kt zlatem a jsou kombinovány s drahokamy a polodrahokamy vysoké kvality. Proces výroby probíhá s respektem k etickým a ekologickým principům. „Výroba a prodej šperků zajišťují vzdělání a obživu místním dětem z ulice a jejich adoptivním maminkám a rodinám v komunitním centru. S každým vyrobeným šperkem měníme svět k lepšímu. Každý šperk Ananda Soul má své poselství a je balený do hedvábného obalu s přiloženou afirmační kartičkou,“ podotýká Markéta Pavleje.

Náhrdelník Inner Guidance Prehnite

Design tohoto náhrdelníku je inspirován silou a krásou vznešeného zvířete – pávem, symbolizujícím pravdu a soudržnost. Náhrdelník je osazený prehnitem, který je známý také jako kámen magie, chrání nás, přináší mír, harmonii, vnitřní poslání a zároveň propojuje s naším srdcem.

Prsten Wise Wild & Free Moonstone

Prstenu dominuje měsíční kámen, dlouho známý svými uklidňujícími vlastnostmi. Zklidňuje stres i úzkost, napomáhá vnitřnímu růstu, posiluje intuici a pomáhá zvládnout silné emoce. Ženám měsíční kámen odhaluje jejich ženskou sílu a pomáhá se s ní propojit. I proto je skvělým průvodcem pro těhotné. Říká se, že měsíční kámen vnímá to, co JE, což z něj dělá velmi osobní kámen. Noste afirmaci „Wise, wild & free“ (moudrý, divoký a svobodný) vyrytou v tomto mocném prstenu spolu s jiskřivým měsíčním kamenem na připomenutí, že jste přesně takoví – moudří, divocí a svobodní.

Prsten Om Tat Sat Aquamarine

Prsten s vyrytou mantrou „Om tat sat“ nás učí, že jediný krok, který musíme udělat k naplnění, je zaměřit naši pozornost a soustředění na všechny ty magické a neobyčejné i obyčejné krásy života. „Om tat sat“ – Ponořte se do neomezeného potenciálu a nasyťte se bezpodmínečnou láskou. Energii tohoto prstenu umocňuje akvamarín, uklidňující kámen, který odstraňuje z mysli špatné myšlenky, stimuluje psychickou sílu a zvyšuje uvědomění. Umožňuje nám propojit intuici a vědomou mysl, a tak i přijímat a porozumět vnitřním znamením. Akvamarín je užitečný kámen pro citlivé lidi a ty, co se cítí zavaleni tíhou zodpovědnosti.

Prsten Truth of my Soul Citrine

„Mé jméno je pravda.“ To je význam mantry „Sat Nam“, vyryté na vnitřní straně prstenu a rezonující skrze vaši identitu a vnitřní pravdu, když tento prsten nosíte. Šperk zdobí citrín, kámen síly, který svému nositeli dodává energii na všech úrovních. Přitahuje prosperitu a úspěch. Zvyšuje sebevědomí a stimuluje kreativitu a radost. Pomáhá nám být ve svém středu s harmonií i sílou. Je skvělým pomocníkem při důležitých rozhodnutích. Vyrovnává emoce, ulevuje od stresu a úzkosti a přináší radost, optimismus a lásku.

Prsten Om Namah Shivaya Rose Quartz

Prsten zaujme nejen překrásným vzhledem, ale také vzájemným souzněním a vibrací jeho mantry a půvabného růženínu. „Namah“ je symbolem úcty a oddanosti. Vyjadřuje, že nic není mé (jako jednotlivce), ale vše náleží absolutní realitě. „Shivaya“ je uvědomění si, že jsme součástí absolutní reality. Celá mantra může být vyjádřena slovy: „Ctím božství v sobě“ nebo „Nechť je ve mně, v druhých a v tomto světě stvořeno to největší a dobré, co může být na tomto světě.“ Růženín, kámen „lásky“ nebo „srdce“, podporuje bezpodmínečnou lásku a otevírá srdce svého nositele všem formám lásky. Uklidňuje nervový systém, snižuje hladinu stresu a zvyšuje pocit štěstí, důvěry a harmonie.

Prsten Beam of Light

Tento prsten byl navržen tak, aby připomínal, že jsme sami sobě zdrojem energie a světlem duše. Kruh, ve kterém je zasazen krystal, symbolizuje bránu, kterou proniká jasné světlo. Jednoduchost a nadčasovost provedení je symbolem, že v sobě nosíme vše, co potřebujeme – naději, sílu a světlo. Samotný krystal je považován za „mistra léčitele“. Zesílí jakoukoli energii či myšlenku, která je do něj vysílána, a také zesílí účinek ostatních krystalů. Pohlcuje, ukládá a uvolňuje negativní energie a podporuje naladění na vlastní já.

 

 

 

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 17.5.2022 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  •   Lucie Janotová, zakladatelka BoBo Vibe Chystáte letos svatbu a přemýšlíte, kde si to své „ano“ říci? Hledáte originální místo, které bude pro vás i všechny vaše hosty zcela nezapomenutelné? O jednom bychom věděli… 🙂 Rozpíná se na útesu a místní atmosféra[číst více]
  • U nás bychom možná klidně řekli ledvinka, ale módní návrháři tomu dali vznešenější jméno. A upřímně i já jim pomalu přicházím na chuť. Proto když jsem si dělala online průzkum, jaké jsou v nových kolekcích nejúspěšnější, napadlo mě se o[číst více]
  • Přinášíme Vám tip na účes. Vypadá jako halabala zamotaný, ale přitom se vám nikdy takhle nepovede. Znáte to? Poradíme, jak tenhle nenucený cool styl vytvořit. Rozcuchaný, free, do kterého si budete chtít sáhnout. Nedbalá elegance není jen otázkou festivalů a dovolených; účes je[číst více]

 Wishlist