By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

5 jarních trendů, které vypadají dobře na každé ženě

Podpořte módní diktát, a přesto si zachovejte svoji osobnost!

Snímek obrazovky 2017-03-11 v 7.32.16

 

Stokrát si můžu říkat, že nějaký trend není pro mě, ale stejně ho toužím nosit. Máte to podobně? Proto jsem z jarních kolekcích vybrala 5 základních stylů, které prostě sluší každé ženě bez ohledu na věk a v nadcházející sezóně budou trháky číslo jedna. Inspirujte se, noste je a užijte si zábavu!

 

Kostkovaný vzor

Zajímavá alternativa k trendu proužků, která vám rozhodně nepřidá žádné kilo navíc. Ba naopak! V černobílé variantě a díky střihu s vysokým pasem má dokonce schopnost zeštíhlovat.

 

817621_in_xl

 

kalhoty, Sonia Rykiel, 18 630 Kč

overaly

Růžová barva

Pokud máte nutkání namítnout, že růžová opravdu není pro každého, pak si s vámi dovolím nesouhlasit. Ano… když je mi více jak 20 let, vyhnu se neonové a raději vsadím na starorůžovou. Je ženská, něžná a letos víc než trendy!

hmprod

halenka, H&M, 799 Kč

overaly

Rukávy do zvonu

Jejich sláva pomalu začala loni a letos přišla v plné síle. A vlastně proč ne! Je to trend, který si může dovolit žena ve věku 25 i 65 let a rozhodně neudělá chybu. Okamžitý dojem ale určitě!

1098077_1

top, Elizabeth and James, 9 130 Kč

overaly

Zdobené pantoflíčky

Jako pro panenku! A navíc taaaak pohodlné. Tohle je určitě jeden z trendů, kterému letos hodlám propadnout já osobně.

860762_in_xl

pantoflíčky, Prada, 14 850 Kč

overaly

Zajímavé košile

Základ vychází z těch klasických, ale většinou mají ještě něco navíc. A já osobně je nejvíc miluji v jednoduché světle modré barvě.

 

_100574551

košile, Topshop, 1 490 Kč

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv, instagram

Vydáno: 29.3.2017 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • dieta moda uvodni nahledova   Věříte, že všechny úspěšné ženy z módního průmyslu mohou celé dny trávit na pracovních snídaních, obědech a večeřích a přesto neztloustnou ani deko? Zeptali jsme se několika z nich, aby nám naservírovaly tajemství svojí perfektní postavy. A ano… hranolky[číst více]
  •   Vánoční kampaň je tu a máte se opravdu na co těšit! Tiffany & Co. přestavuje novou vánoční kapitolu ze své kampaně “Believe in Dreams”, která přenese diváky do zákulisí dílny, kde se dějí bláznivé věci v surrealistickém prostředí plném[číst více]
  • street style   Určitě vám na sebe neprozradím žádné tajemství, když napíšu, že mám ráda neutrální barvy. Šedá, bílá, černá, krémová, béžová, pastelově modrá – to jsou odstíny, které převažují v mém šatníku od léta do zimy. Pro někoho nuda? Možná… Já[číst více]

 Wishlist