By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Chiara Ferragni v kampani za práva žen

Nová kampaň Pomellata s Chiarou, co na ni říkáte?

Pomellato, inovativní milánská značka šperků a Chiara Ferragni, nejznámější světová blogerka, hrdě představují „POMELLATO SISTERHOOD INITIATIVE“ podpořené kampaní, kterou zvěčnila fotografka a feministka Cass Bird.

CHIARA FERRAGNI for Pomellato shot by Cass Bird_BRERA COLLECTION
Italka Chiara Ferragni, která je již nějakou dobu módní návrhářkou a úspěšnou podnikatelkou, je nyní také velvyslankyní uznávané šperkařské značky Pomellato. Společně podporují posílení postavení žen. Pomellato tak od svého 50. výročí v roce 2017 pokračuje v rozšiřování platformy #PomellatoForWomen, prosazující rovnost žen a mužů, ženské vedení a autentické pojetí krásy.

Pomellato Sisterhood, kterou vede Chiara Ferragni, je iniciativou zastoupenou ženami různých prostředí, generací a národností. Tyto moderní hrdinky byly zachyceny fotografkou Cass Bird, známou pro svůj vtipný, ale přitom intimní a osobní přístup. Poskytuje bezprecedentní, zajímavý pohled na ženy této kampaně, který je laskavým pohledem ženy. V obrazech zachycuje Chiaru Ferragni s pohledem plným síly. Ferragni, která je tváří ikonické kolekce NUDO nebo nových šperků inspirovaných řetězem BRERA, v kampani doslova září.

CHIARA FERRAGNI for Pomellato shot by Cass Bird_NUDO COLLECTION

Kampaň je navíc natočena černobíle, by lépe zachytila podstatu. „Pomellato šperky navrhujeme s myšlenkou na ženy. Náš poslední závazek, iniciativa Pomellato Sisterhood Initiative, představuje pozitivní příklady ženského vedení – ženy, které sledují vlastní rytmus. Když věříme v sebe, dokážeme cokoliv,“ dodává ředitelka Pomellato Sabina Belli.

V originální a smyslné Pomellato Sisterhood Initiative, neboli Iniciativě sesterství dále uvidíme Jane Fonda, Peyton List, Caroline Daur, či další. Objevují se v ní ale také muži.

Šperky Pomellato jsou u nás exkluzívně k dostání ve šperkařství Halada.

 

 

 

BRERA choker in rose gold with diamonds by Pomellato BRERA rings in rose gold, white gold with diamonds by Pomellato

 

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 19.6.2019 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist