By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Chiara Ferragni v kampani za práva žen

Nová kampaň Pomellata s Chiarou, co na ni říkáte?

Pomellato, inovativní milánská značka šperků a Chiara Ferragni, nejznámější světová blogerka, hrdě představují „POMELLATO SISTERHOOD INITIATIVE“ podpořené kampaní, kterou zvěčnila fotografka a feministka Cass Bird.

CHIARA FERRAGNI for Pomellato shot by Cass Bird_BRERA COLLECTION
Italka Chiara Ferragni, která je již nějakou dobu módní návrhářkou a úspěšnou podnikatelkou, je nyní také velvyslankyní uznávané šperkařské značky Pomellato. Společně podporují posílení postavení žen. Pomellato tak od svého 50. výročí v roce 2017 pokračuje v rozšiřování platformy #PomellatoForWomen, prosazující rovnost žen a mužů, ženské vedení a autentické pojetí krásy.

Pomellato Sisterhood, kterou vede Chiara Ferragni, je iniciativou zastoupenou ženami různých prostředí, generací a národností. Tyto moderní hrdinky byly zachyceny fotografkou Cass Bird, známou pro svůj vtipný, ale přitom intimní a osobní přístup. Poskytuje bezprecedentní, zajímavý pohled na ženy této kampaně, který je laskavým pohledem ženy. V obrazech zachycuje Chiaru Ferragni s pohledem plným síly. Ferragni, která je tváří ikonické kolekce NUDO nebo nových šperků inspirovaných řetězem BRERA, v kampani doslova září.

CHIARA FERRAGNI for Pomellato shot by Cass Bird_NUDO COLLECTION

Kampaň je navíc natočena černobíle, by lépe zachytila podstatu. „Pomellato šperky navrhujeme s myšlenkou na ženy. Náš poslední závazek, iniciativa Pomellato Sisterhood Initiative, představuje pozitivní příklady ženského vedení – ženy, které sledují vlastní rytmus. Když věříme v sebe, dokážeme cokoliv,“ dodává ředitelka Pomellato Sabina Belli.

V originální a smyslné Pomellato Sisterhood Initiative, neboli Iniciativě sesterství dále uvidíme Jane Fonda, Peyton List, Caroline Daur, či další. Objevují se v ní ale také muži.

Šperky Pomellato jsou u nás exkluzívně k dostání ve šperkařství Halada.

 

 

 

BRERA choker in rose gold with diamonds by Pomellato BRERA rings in rose gold, white gold with diamonds by Pomellato

 

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 19.6.2019 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Le Negresco, Nice Díky svému palácovému exteriéru a dekadentním rokokovým interiérům přivítalo Le Negresco každého od princezny Grace z Monaka a Beatles až po Salvatora Dalího. Růžovou vstupní halu navrhl Gustave Eiffel a na stěnách najdete díla Jeana Cocteaua, Sonie[číst více]
  • Zlepšit náladu v tomto pochmurném počasí si můžete třeba nakupováním (nebo čokoládou ). No, každý to má jinak 😀 Co takhle nákup nové vůně? Vypátraly jsme pro vás novinky, které již můžete vyzkoušet ve vybraných parfumeriích. Určitě si je zamilujete.[číst více]
  • Značka Bulgari vstupuje do sféry Haute Parfumerie se svou unikátní kolekcí vůní LE GEMME. Bulgari, coby legendární značka moderního italského šperkařství, jenž si mimo jiné vybudovala svou pověst originálním využitím barevných drahokamů, se rozhodla vzkřísit snoubení vůní a šperků. Proto nyní[číst více]

 Wishlist