By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Zimní luxusní vůně

BOBOvibe přináší voňavé specialitky:-)

 

 

Snímek obrazovky 2019-11-11 v 19.39.26

LOEWE, WHITE MAGNOLIA

Parfémová voda Pink Magnolia s 20 % éterických olejů s květinovými, dřevitými a ovocnými tóny.
Středem kompozice je magnólie obklopená pižmem a santalovým dřevem. Červené ovoce přidává nádech exotiky a zlatá barva symbolizuje odvahu a vášeň každé ženy.

Loewe, Sephora od 2 490 KčBVLLGCORALIA

BVLGARI, LE GEMME CORALIA

Růžový pepř v úvodu je zdrojem svěžího jiskření, které podporuje i zářivě oranžová mandarinka, díky níž startuje naše pomyslná cesta v rozlehlých citrusových hájích na březích Středozemního moře. Unikátní flakón BVLGARI LE GEMME CORALIA připomíná svým elegantním tvarem antické amfory.

EdP 100 ml, cena 8 565 Kč

exkluzivně v parfumerii DOUGLAS PALLADIUM

 

 

 

DD12201-Soleil-Lalique-EDP-Flacon-100ml

#IAMTHESUNCHILD

Nádherná kompozice nové vůně je jako první ranní paprsek slunce, který s sebou přináší další den. Navzájem se v ní potkávají tóny mandarinky, hořké mandle, kardamomu, jasmínu, růžových pražených mandlí, hruškové granity, santalového dřeva a kávy s mlékem.

EdP, cena od 1 635 Kč

 

FrontFlacon_50ml_CMYKSALVATORE FERRAGAMO, SIGNORINA

Kompozice otevírající se ovocným mixem mandarinky a červené hrušky okořeněným růžovým pepřem představuje explozi tónů bílých květin, zahrnující gardénii a pomerančový květ, mísící se s delikátní molekulou ylang-ylang, speciálně vytvořenou pro tuto vůni.

EdP, cena od 1 448 Kč
PACKSHOTSYMBOL3.4LR

Podmanivě ženský a květinově okouzlující – právě takový je nový SYMBOL – dámská vůně, kterou nás Princezna Marina de Bourbon zve do svého moderně romantického světa okořeněného špetkou tradice.

EdP, cena od 1 199,-

 

Snímek obrazovky 2019-11-11 v 19.44.46

 

ACQUA DI PARMA

Úvodní energické nóty mandarinky a plodů chinotto jsou osvěžující jako letní vánek. V květinovém srdci se mísí jasmín a muškát s dynamickou vůní kardamomu a rozmarýnu, kterou v základu zaobluje přítomnost pižma a pačuli.

Acqua Di Parma, Sephora, 2 100 Kč

Snímek obrazovky 2019-11-11 v 19.59.26

BVL ROSE GOLDEA BLOSSOM DELIGHT

Úvod patří svěžímu a křehkému spojení jasmínu se zelenou papájou a fialkovými lístky. Poté se naplno rozehraje růžová symfonie, aby v samém závěru přešla v mistrovský dozvuk stvořený bílým pižmem a ambergris.

EdP, cena od 1 760 Kč

 

 

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 15.11.2019 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist