By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Paletky na tváře

K tomu opálení ten lesk prostě patří!

Jestli něco potřebujete v létě, pak jsou to rozjasňující paletky, které vaší pleti dodají šťávu a lesk. Co říkáte na tu orgasmickou od Narsu nebo třeba tu s vůní ananasu od Too Faced? Zde jsou naše favoritky.

HyperFocal: 0

 

Orgasm Endless Palette – paletka líčení

Víceúčelová paletka se šesti lehkými saténovo-krémovými pigmenty pro líčení očí, tváří a rtů. Lehké krémové složení se hladce roztírá a přináší hebký, sametový finiš. Tato paleta obsahuje oblíbený kultovní odstín Orgasm s ladícími odstíny, které umožňují vytvářet celou škálu looků.

Cena: 1 350 Kč, Nars, Sephora

Snímek obrazovky 2019-07-23 v 6.48.39

Cheekleaders Mini Pink Squad – sada tvářenek v cestovní velikosti

Ty jejich mini velikosti jsou prostě báječné! Pro růžové, zářivé tváře kdykoli během dne získejte mini Squad! Tato paleta obsahuje tvářenku GALifornia, nový rozjasňovač Tickle a tvářenku Dandelion.

Cena: 930 Kč, Benefit, Sephora

 

Snímek obrazovky 2019-07-23 v 6.55.22

Crush On Blush – tvářenka a rozjasňující pudr v paletce

Tato paleta se skládá z tvářenky a rozjasňovače a umožní vám pozdvihnout vaši pleť za všech okolností!
Dlouhodržící pigmentovaná tvářenka se snadno roztírá a přichází v novém exkluzivním odstínu „Nova“. Po nanesení podpořte své líčení rozjasňovačem Metal Crush Extreme Highlighter, nabitým částicemi odrážejícími světlo.

Cena: 590 Kč, Kat Von D, Sephora

Snímek obrazovky 2019-07-23 v 6.51.53Pineapple Paradise Bronzing Powder – bronzující pudr s vůní ananasu

Získejte sexy opálenou pleť díky této dvojici s vůní ananasu a se stroboskopickými efekty. Smíchejte oba odstíny pro přirozený a klasický zlatavý odstín, nebo je vrstvěte přes sebe pro zářivou pleť na míru.

Cena: 820 Kč, Too Faced, Sephora

Hourglass_877231008323_Main

Ambient Lighting Palette – paleta rozjasňujících pudrů

Přichází nová kolekce palet Lumière Ambient skládajících se z fixačních pudrů, tvářenek, rozjasňovačů či univerzálních bronzujících pudrů na přání. Každá paleta je na míru sestavená ze vzájemně se doplňujících odstínů. Obsahují fotoluminiscenční technologii, díky které zachycují, rozptylují a zmírňují okolní světlo.

Cena: 1 630 Kč, Hourglass, Sephora

Picture 2674

HIGHLIGHTING PALETTE ROZJASŇUJÍCÍ TVÁŘENKA

Paletka obsahuje mix jemných odstínů s lehkým třpytem. Poskytuje přirozené zvýraznění kontur obličeje pro efekt „sluncem políbené“ tváře. Aplikujte na místa, která se nejrychleji opalují.

Cena 324 Kč, Revlon, Fann

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 25.7.2019 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist