By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Paletky na tváře

K tomu opálení ten lesk prostě patří!

Jestli něco potřebujete v létě, pak jsou to rozjasňující paletky, které vaší pleti dodají šťávu a lesk. Co říkáte na tu orgasmickou od Narsu nebo třeba tu s vůní ananasu od Too Faced? Zde jsou naše favoritky.

HyperFocal: 0

 

Orgasm Endless Palette – paletka líčení

Víceúčelová paletka se šesti lehkými saténovo-krémovými pigmenty pro líčení očí, tváří a rtů. Lehké krémové složení se hladce roztírá a přináší hebký, sametový finiš. Tato paleta obsahuje oblíbený kultovní odstín Orgasm s ladícími odstíny, které umožňují vytvářet celou škálu looků.

Cena: 1 350 Kč, Nars, Sephora

Snímek obrazovky 2019-07-23 v 6.48.39

Cheekleaders Mini Pink Squad – sada tvářenek v cestovní velikosti

Ty jejich mini velikosti jsou prostě báječné! Pro růžové, zářivé tváře kdykoli během dne získejte mini Squad! Tato paleta obsahuje tvářenku GALifornia, nový rozjasňovač Tickle a tvářenku Dandelion.

Cena: 930 Kč, Benefit, Sephora

 

Snímek obrazovky 2019-07-23 v 6.55.22

Crush On Blush – tvářenka a rozjasňující pudr v paletce

Tato paleta se skládá z tvářenky a rozjasňovače a umožní vám pozdvihnout vaši pleť za všech okolností!
Dlouhodržící pigmentovaná tvářenka se snadno roztírá a přichází v novém exkluzivním odstínu „Nova“. Po nanesení podpořte své líčení rozjasňovačem Metal Crush Extreme Highlighter, nabitým částicemi odrážejícími světlo.

Cena: 590 Kč, Kat Von D, Sephora

Snímek obrazovky 2019-07-23 v 6.51.53Pineapple Paradise Bronzing Powder – bronzující pudr s vůní ananasu

Získejte sexy opálenou pleť díky této dvojici s vůní ananasu a se stroboskopickými efekty. Smíchejte oba odstíny pro přirozený a klasický zlatavý odstín, nebo je vrstvěte přes sebe pro zářivou pleť na míru.

Cena: 820 Kč, Too Faced, Sephora

Hourglass_877231008323_Main

Ambient Lighting Palette – paleta rozjasňujících pudrů

Přichází nová kolekce palet Lumière Ambient skládajících se z fixačních pudrů, tvářenek, rozjasňovačů či univerzálních bronzujících pudrů na přání. Každá paleta je na míru sestavená ze vzájemně se doplňujících odstínů. Obsahují fotoluminiscenční technologii, díky které zachycují, rozptylují a zmírňují okolní světlo.

Cena: 1 630 Kč, Hourglass, Sephora

Picture 2674

HIGHLIGHTING PALETTE ROZJASŇUJÍCÍ TVÁŘENKA

Paletka obsahuje mix jemných odstínů s lehkým třpytem. Poskytuje přirozené zvýraznění kontur obličeje pro efekt „sluncem políbené“ tváře. Aplikujte na místa, která se nejrychleji opalují.

Cena 324 Kč, Revlon, Fann

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 25.7.2019 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Víte, jak správně nastartovat hubnutí? 4.   VELIKOST PORCÍ Pokud chcete zhubnout, je samozřejmostí redukovat velikost porcí. Zeštíhlující gely Slim me od GP Nutrition jsou určeny ke zmírnění vašeho apetitu, proto je důležité, abyste jedli uváženě a zredukovali vaše současné porce[číst více]
  • Nákupy designu do bytu miluju! A strašně se těším, až budeme mít nový byt a já budu moci začít zase takříkajíc „od píky” 🙂 (Věřím, že můj muž se těší méně 🙂 Každopádně dneska jsem vzhůru s mým synem od[číst více]
  • veronika nahledova uvodni V dnešní části svého ‚seriálu‘ o Bienále se zaměřím na expozice umístěné do prostor starobylých paláců. V paláci Mora je to oficiální expozice Filipín, Seychel a Mongolska i kurátorský projekt “Crossing Border” (Překročení hranice) spojující jak umělce známé, tak ty[číst více]

 Wishlist