By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Správná dvojka

BoBo představuje nejlepší barevné trendy pro vaše nehty (a kousky, díky kterým nejvíc vyniknou)!

Další sezona, další barvy do vašeho šatníku! Tentokrát svoji zimní sbírku svetrů slaďte i s vaší novou manikúrou. Lucie pro vás připravila svoje oblíbené barevné kombinace!

nehty svetry

Barva zrajícího vína je jednou z největších stálic mezi laky podzimní sezony. Mohlo by se zdát, že se dá kombinovat s různými barvami, ale nejvíc vynikne právě v kombinaci s neutrálními odstíny. U mě jednoznačně vítězí klasická šedivá barva!

nehty svetry

Metalické nehty jsou hitem již několik sezón a ani na podzim se jich nemusíme vzdát. Naopak! Kovový nádech zlaté bude skvěle vypadat s heboučkými materiály v odstínech béžové nebo slonové kosti.

nehty svetry

S námořnickým stylem přichází ruku v ruce i éra nehtů ve francouzském stylu. Zapomeňte na složité kombinace a vsaďte na klasiku, která vždycky funguje – šik červenou barvu. Spolu s jednoduchým pruhovaným svetrem je to stále jedna z nejžhavějších kombinací sezony!

nehty svetry

Jako svěží jinovatka budou vypadat vaše nehty s flitrovým lakem na nehty. Naprosto uznávám, že se rozhodně nehodí pro každou příležitost a s nesprávně zvoleným stylingem mohou vypadat trošku dětsky, ale risk je zisk… V opačném případě totiž budete mít o skvělý detail postaráno!

nehty svetry

Připouštím, že se jedná o kombinaci vhodnou pro extrovertky. Už jenom výběr mého svetru je hodně divoký. Na druhou stranu… štěstí přeje odvážným, tak proč se jednou za čas neodvázat a nevyzkoušet něco mimo vaši komfortní zónu.

nehty svetry

Tmavé barvy na nehty mohou být elegantnější, než si myslíte! Zapomeňte na spojení s gotikou a k dekadentním nehtům zvolte výrazně červenou barvu svetru. To je ta nejlepší cesta, díky které vynikne nejen váš styling, ale i manikúra.

 

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 17.11.2015 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • cistici kosmetika uvodni Pokud se nebudete starat o svoji pleť, ani sebedražší krémy vás nezachrání… Správné čištění je totiž základ! Proto jsme pro vás vybraly naše nejoblíbenější čistící produkty, které si kromě klasických nečistot poradí i s make-upem nebo problematickou pletí. Budeme moc[číst více]
  • Téma umělého mléka UM a kojení v maminkách vzbuzuje emoce a u určitých ortodoxních je to dokonce jako píchnout do vosího hnízda… Pod mým minulým článkem, kde jsem představila mlíčko Lipánek (jediné bez rostlinných tuků), se na fb vyvolala diskuze, jak[číst více]
  • Dávno tomu byla doba, kdy jsem vyrážela ven zásadně bez makeupu. (Myšleno tedy toho krycího, pleťového…) Moje pleť byla barevně jednotná a já se v něm cítila hůře než bez něj. Poslední roky jsem asi i z nutnosti tomuto líčidlu propadla a[číst více]

 Wishlist