By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Sexy výčes za 5 minut a 15 sponek

Nenucené, a přitom tak sexy...

Přinášíme Vám tip na účes. Vypadá jako halabala zamotaný, ale přitom se vám nikdy takhle nepovede. Znáte to? Poradíme, jak tenhle nenucený cool styl vytvořit. Rozcuchaný, free, do kterého si budete chtít sáhnout. Nedbalá elegance není jen otázkou festivalů a dovolených; účes je tak jednoduchý a sexy, že ho oceníte i v pracovním týdnu. 

Paul Mitchell® Invisiblewear® je kompletní řada vlasové péče a stylingových produktů, které podporují krásu nedokonalosti a umožňují být velmi snadno chic. Je to takový malý podvod – osvobození od každodenní složité rutiny. Kosmetika obsahuje laskavec, který zjemňuje vlasy a dodává texturu a objem. Výsledkem jsou uvolněné, živé účesy, které můžete nosit každý den.

 pm

1. krok

Aby vlasy získaly požadovanou texturu, umyjte je Shampoo & Conditioner z řady Invisiblewear®. Tato dvojka vám zaručí, že se vlasy budou do účesu lépe zpracovávat .

Do vlhkých vlasů naneste Invisiblewear® Memory Shaper, zapleťte do dvou copů a jděte spát. Nebo pařit. Až je zase rozpletete, ať už ráno nebo za dva dny, budete mít připravenou texturu a nepotřebujete žádnou kulmu!

pm-3

pm-4

pm-7
pm-13 

 

2. krok

Až budete chtít copánky vyměnit za jiný účes, můžete se do toho pustit. Rozpleťte je, prožeňte jimi pořádnou dávku Invisiblewear® Undone Texture Hairspray a rozdělte je neukázněně a bez hřebenu na 4 sekce.

pm-15

 

 

3. krok

Uchopte do rukou dvě horní sekce a jednoduše na nich udělejte uzel. Pokud máte vlasy dlouhé, udělejte klidně dva. Vezměte vlásenku a upevněte uzle tak, aby držely. Použijte tolik vlásenek, kolik cítíte, že je potřeba podle hustoty vašich vlasů. Pokud toužíte po pevnějším efektu, použijte pérka. To samé zopakujeme s dolními sekcemi.

Konce vlasů upevníme dalšími vlásenkami podle vlastního vkusu a pocitu.

pm-16 

4. krok

Už to skoro je! Použijeme pudr Invisiblewear® Pump Me Up – díky trysce bude jeho aplikace rozkoší! Místo laku ho používáme proto, že chceme, aby vlasy zůstaly v pohybu a nevadilo jim, když si do nich sáhneme nebo nám někde vypadne pramen.

 

 

 

 

 

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 27.5.2019 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist