Sephora péče o vlasy

to jediné nám u Sephory chybělo....

Po více než 20 letech vývoje produktů péče o pleť, za maximálního využití ohlasu zákazníků a sledování aktuálních trendů, přichází Sephora Collection s řadou produktů péče o vlasy, která je nekomplikovaná, dostupná a zábavná. Rozlišujeme trendy od skutečně funkčních produktů. Složení je pečlivě formulováno tak, aby naše produkty péče o vlasy obsahovaly až 90 % složek přírodního původu, které se šetrně a efektivně postarají o vaše vlasy.

vlasový peeling

Protože vaše vlasová pokožka si zaslouží lásku. Tento jemný vlasový peeling je formulován z 90 % složek přírodního původu a bude vaším spojencem, který vám pomůže odstanit mrtvé buňky, oleje a nečistoty z vaší vlasové pokožky. Sto procent žen potvrdilo pocit čistější vlasové pokožky již po jednom použití* ! Tento vlasový peeling obsahuje jablečný ocet, který vašim vlasům dodá lesk.

maska

Obohacený o mocné phytoproteiny a provitamin B5. Tato maska perfektně hydratuje a vyživuje vaše vlasy. Od prvního použití jsou vlasy hydratovanější a hebčí*. Po 21 dnech používání jsou vlasy regenerovány, zdravější a bez rozstřepených konečků**. Složení z 96% ingrediencí přírodního původu, textura, která při kontaktu s vlasy taje a nechává je lesklejší
a poddajnější.

sérum

Obohacené o kombinaci biotinu a phytoproteinu, toto vlasové sérum pomáhá hustotě a síle vašich vlasů! Po 2 měsících užívání jsou vlasy hustější, silnější a odolnější . Vyrobeno z 99% složek přírodního původu, tato bezoplachová péče nezanechává na vlasech zatěžující mastný film.

booster

Veganské gumové dražé HAIR BOOSTER s příchutí manga obsahují biotin a selen podporují růst vlasů a posilují nehty. Tato chutná dražé obsahují ovocný pektin, který je přírodní želatinou a díky němu jsou dražé jemné a rozpouští se na jazyku. To musíte zkusit!

EVA JASANOVSKÁ
zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 28.9.2021 | Všechny články autora