By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Samoopalování bez chemikálií? Jde to!

Nestihli jste se přes léto opálit?

Tak nějak jste se v létě nestihli opálit nebo ano, ale opálení vůbec nevydrží? Máme pro vás tip na samoopálení. Tak jak to máme rády; přírodní alternativa, přirozená krása a organické složky… Vita Liberata je odborník v luxusním samoopalovaní a péči o pleť. V roce 2007  vytvořila první samoopalovací produkt bez zápachu a v roce 2011 se stala první světovou samoopalovací kosmetickou značkou, která nepoužívá chemikálie.

Přírodní a certifikované organické extrakty jsou klíčové pro vznik produktů, poskytnou dokonalý vzhled, přirozeně vypadající odstín, sametově jemnou pokožku a hydrataci. 

preview-gallery-11.27.18 Vita Liberata22217_RT2

Irská rodačka a zakladatelka značky Vita Liberata Alyson Hogg si prošla kariérou moderátorky a političky, následně zasvětila život výzkumu a výrobě skutečných alternativ k slunečnímu záření. První linie v oblasti péče o pleť a pokožku proti stárnutí byla vytvořena v roce 2003. V souladu s její angažovaností v užívání čistých přírodních ingrediencí, Alyson v roce 2011 vytvořila první nechemickou samoopalovací značku na světě, pro zdravý způsob dosažení přirozeně vypadajícího opálení a zářivou pleť.

preview-gallery-High Res_Tan_Cloths

 

 

VITA LIBERATA OBSAHUJE:

Certifikované organické a přírodní anti-aging látky, podporující sjednocení pokožky a její přirozený vzhled.
Ekologicky certifikovanou opalovací látku DHA.

Odor Remove TM Technology, zaručuje aplikaci bez nepříjemného zápachu. Systém Moisture Locking – hydratuje pokožku po dobu 72 hodin.
Flash Dry TM pro okamžité suché výsledky.

VITA LIBERATA NEOBSAHUJE:

Parabeny. Chemikálie. Parfemaci. Alkohol. Živočišné složky. Petrochemické složky. Sírany. Silikon.

preview-gallery-BBSG-sun

 

Kosmetika hydratuje pokožku po dobu 72 hodin.

Má certifikované organické extrakty, které jsou šetrné k pokožce, mají výborné anti-ageing benefity a pokožce nabízejí hlubokou hydrataci a výživu. Vita Liberata produkty okamžitě schnou při kontaktu s pokožkou, takže se můžete s důvěrou obléci již po 5 minutách.

Neobsahují toxické složky. I když jsou složky na seznamu toxických látek samy o sobě neškodné, mohou při kombinování ve vzorci vytvářet karcinogen. Parabeny a konzervační látky vyvolaly obavy z důvodu jejich spojení s nádory karcinomu prsu, parfém a alkohol zas extrémně vysušují pokožku, takže nejsou přidány k žádnému z produktů.

page6image52335488
Print
preview-card-VL_SWATCH_INVISI_FOAMING TAN WATER_200ML_B&A_03page6image52332368
EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 27.9.2019 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Naše nejúspěšnější DJka, která pětkrát za sebou vyhrála anketu DJ roku České republiky, zahajuje novou atraktivní spolupráci. Lucie Dvořáková alias DJ Lucca, kterou znáte také z titulní strany časopisu Playboy, nafotila kampaň pro aktuální kolekci módní návrhářky Terezie Trusinové. A není to[číst více]
  •   Je jen pár značek, které patří mezi moje srdcové záležitosti. A francouzský módní dům Dior je jednou z nich! A od té doby, co je ve vedení společnosti charismatická Italka Maria Grazia Chiuri o to víc! Na férovku řečeno:[číst více]
  • Láhev ikonického šampaňského Veuve Clicquot Yellow Label je nově k dostání ve stylovém balení v podobě designové retro kazety. Limitovaná edice přináší obaly ze 100% recyklovaného plastu, které lze snadno odejmout a znovu využít. Tato unikátní kolekce, která potěší nejen[číst více]

 Wishlist