By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Obočí, obočí, obočí! Nové revoluční produkty pro jeho úpravu

Bobo Vibe zmapoval na našem trhu novinky na obočí, které stojí za pozornost.

Pokud byste se v make upu měly zaměřit tuto sezónu jen na jednu věc, pak je to obočí! Progresivní kosmetické značky představují totiž ty největší vychytávky na jeho úpravu. Každé obočí má jiný tvar, hustotu, barvu. Ve všech možných podobách a tvarech dodává obličeji charakter a individualitu. A každé potřebuje jinou péči. Trend jistě pomohla nastartovat i oblíbená modelka Cara Delevingne, na které je obočí tak výrazné.

Brow_Collection_GimmieBrow_Erika_HALF

Goof proof brow pencil, Benefit, Sephora, super-jednoduchá tvarující a vyplňující tužka na obočí

Každý sní o krásném obočí, které bude rámovat obličej. Ale ne všichni víme, co s ním. Měli bychom ho vyplnit? Definovat? Kde začít? Vyzkoušejte nové produkty na trhu a budete mít rychle jasno.

Benefit přichází s revoluční kolekcí devíti produktů Benefit Brow collection. Ta vás nadchne už jenom svým vzhledem inspirovaným kouzelnickými hůlkami. Zázraky s ní dokážete také.

Každý nyní může lehce identifikovat a rychle vyřešit svůj problém s obočím. “Od řídké přes nestejnoměrné po skoro žádné obočí, každá dívka má své dilema… a často si ani nejsou jisté, jaké vlastně dilema mají,” říká Jared Bailey, expert Benefitu. Každá žena si dnes zvolí. Výběr odstínů a úprava obočí je intuitivně jednoduchá díky popiskům a obrázkům z obalů.

 

 

Snímek obrazovky 2016-08-08 v 11.39.46

Máte nerovnoměrné a prořídlé obočí? Goof proof brow pencil vám ho “jednoduše a rychle vyplní.” Problém s nudným, plochým obočím? Zkuste 3D browtones pro instantní barevné melíry. Favority Benefitu jsou dále Gimme brow gel na obočí pro objem s fibro vlákny, které pomůže dámám s úzkým a řídkým obočím. Instantně dodá objem, obočí zkrotí a zabarví pro přirozený dojem, objem a definovanost.

 

Brow_Collection_GimmeBrow_Leelee_Half

Gimme brow, Benefit

 

Ka-brow! barevný krémový gel na obočí se štětečkem vhodný pro vrstvitelné obočí. Z přírodního jednoduše vytvoří výrazné a štěteček je uzavíratelný přímo do produktu.

 

Snímek obrazovky 2016-08-08 v 11.40.31

______________________________

Také M∙A∙C rozšířil svoji nabídku produktů na obočí o novou texturu a nespočet odstínů, aby co nejlépe vyhověly potřebám zákaznic. Dokonale vytvarované, ležérní, rozčepýřené, s krásným obloukem, s novou kolekcí M∙A∙C Brows Are It! je obočí v centru dění.

Kolekce obsahuje nové odstíny tužek Veluxes s vysoce pigmentovaným složením s přirozenějším saténovým efektem a pudrovou texturou, který odolá vlhkosti a potu. Kolekce dále obsahuje novinky na obočí jako tužku Big brow pencil pro husté a rozčepýřené obočí, které vládne aktuálním trendům. Ta se aplikuje směrem proti růstu obočí a poté zkrotí pročesáním po jeho směru.

Gely na obočí Brow set pro lehkou úpravu anebo k rychlému zafixování tvaru mají nové odstíny, stejně jako i voděodolné gely Fluidline brow gelcreme. A pokud si stále nejste úplně jisté, sáhněte po duo setu nejpoužívanějších stínů na obočí Brows duos.

 

MAC_BrowsAreIt_BrowDuo_Blonde_white_300dpiCMYK_2

WaterproofBrow-FluidlineBrowGelcreme-DeepDarkBrunette-300

 

______________________________

 

Easy Brow Artist od Alciny zvýrazní a zafixuje obočí jedním nanesením. Díky preciznímu minikartáčku je možné hebkou gelovou texturu přípravku nanést rovnoměrně a jednoduše. Easy Brow Artist jednotlivé chloupky ihned uhladí do optimálního tvaru. Pro přirozený finiš a pěstěné obočí.

 

Snímek obrazovky 2016-08-08 v 11.14.59

Easy Brow Alcina: 375 Kč

______________________________

 

Snímek obrazovky 2016-08-08 v 11.41.50

 

Také značka Gosh se zaměřila na obočí. Sada Eyebrow Kit Gosh obsahuje světlý stín pro zvýraznění a definici jeho tvaru, dva tmavší odstíny, se kterými můžete tvar i hustotu dokreslit a fixační vosk pro definici a celkové uhlazení na závěr. Cena je 279 Kč.

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: Archiv Benefit, M.A.C, Alcina a Gosh

Vydáno: 19.8.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  •   Letošní podzim mě baví! Neustále svítí sluníčko, teploty jsou vysoko nad průměrem a to je přesně ta část roku, díky které můžeme do hry zapojit originální stylingy. Ať žijí huňaté svetry a odhalené nohy! Achhh… jak mi tohle období[číst více]
  • kartace   Vybíráte si super kvalitní šampon i kondicionér? Neváháte utrácet větší částky za moderní stylingové přípravky? A přesto váš účes stále není „to pravé ořechové“? Vaším problémem nejspíš bude špatně zvolený kartáč na vlasy. Tento podceňovaný prvek totiž snadno pomůže[číst více]
  • Takové příběhy máme opravdu rády! Nikdy nevíme, za jakým rohem čeká náš osud. Někdy je totiž potřeba opravdu náhody, abychom objevili/y svůj talent:-) …Neil Young, makeup artist ambassador Douglas Collection, rodák z Birminghamu, se původně věnoval hair stylingu. K make-upu se[číst více]

 Wishlist