By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Nové luxusní letní vůně

Bobo přináší výběr šesti voňavých novinek tohoto léta.

 

Také používáte v létě jiné parfémy a vůně? Většinou jsou odlehčené, citrusové… svěží jako vánek? 🙂 Přinášíme exkluzivní novinky.
PACKSHOT_VCA_CE_NEROLI_AMARA_BOTTLE_jpg

Na pokožce se Néroli Amara rozvíjí coby originální kolínská obohacená osvěžujícím dotekem zrnek růžového pepře a cypřiše. Poté odhalí pravou přirozenost v podobě bohatých a smyslných květinových tónů, podrženou jemným dřevitým akordem vyvolávajícím vzpomínky na Středozemní moře.

VAN CLEEF & ARPELS Collection Extraordinaire Néroli Amara EdP Vapo 75 ml  3 560 Kč ve Fann

Snímek obrazovky 2018-07-23 v 16.48.39

Tento poslední výtvor z rodiny vůní LOEWE SOLO v sobě dokonale kombinuje svěžest citrónu a italského bergamotu společně s anýzovou vůní bazalky a středomořských vůní, jako levandule a geránium. Jantarová a dřevitá aromata této vůni propůjčují charakteristický nádech typický pro tuto rodinu vůní.

LOEWE SOLO 50 ml 2 100 Kč, Sephora

TrussardiSoundofDonna_EDP100ml

Sound of Donna nelze srovnávat s žádnou jinou. Její originální, orientálně květinová, „gurmánská“ dřevitá nóta propojuje jiskřivý úvod mixu mandarinky se zelenými mandlemi a dotekem magnólie s lahodným srdcem, kde rozkvétají bílé tuberózy s heliotropem, pro dokonalý chór královny květin – růži. Závěr se nese ve skvěle vyváženém kontrastu santálu, pačuli a „Mont Blanc“.

TRUSSARDI SOUND OF DONNA EdP 50 ml  1 999 Kč ve Fann

Snímek obrazovky 2018-07-23 v 16.51.33

Blauer USA UN1T3D WOMAN je ovocně květinová vůně s hlavou z bergamotu, srdcem v tónech jablka a melounu a základem z orientálního kardamonu, pačuli, pižma, ambry a cedrového dřeva. UN1T3D není pouze jednoduchý název a hrdé odvolání se k původu značky Blauer s vojenským dědictvím, je to především alfanumerický kód, vyzdvihující univerzální jazyk a minimalismus parfémů určeným pro globální svět.

BLAUER USA UN1T3D WOMAN 50 ml 1 399 Kč exkluzivně ve Fann

Snímek obrazovky 2018-07-23 v 16.51.01

Trussardi Scent of Gold je luxusní parfémovou vodou s orientálně kořenitým tělem doplněným vybranými ušlechtilými dřevy, které korespondují s názvem parfému: Vůně zlata. Ten zaujme nejen magnetickými tóny skořice, bergamotu, jasmínu či fialky, ale také odvěkou ‚bitvou‘ tabáku s vanilkou.

TRUSSARDI SCENT OF GOLD 100 ml  2 499 Kč ve Fann Snímek obrazovky 2018-07-23 v 16.50.27

Po 20 letech, kdy se proslavila po celém světě a posbírala nejprestižnější vyznamenání a ceny, se vůně Moschino Cheap and Chic vrací v modernější a aktuálnější podobě. Flakon nově „oblečený“ do exkluzivního a stylového modelu Moschino navrženého uměleckým šéfem módního domu – slavným Jeremy Scottem.

MOSCHINO CHEAP AND CHIC Eau de Toilette Nat. Spray 50 ml  1 559 Kč ve Fann

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 24.7.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • morava uvodni Pokud máte rádi české luhy a háje, vydejte se na cestu ke Králickému Sněžníku. Krásná příroda leží na hranici Pardubického a Olomouckého kraje a v létě nabízí zajímavé turistické cíle.     Resort Dolní Morava   Relax & sport resort Dolní[číst více]
  • Díky Bobovibe dostáváme pozvání na hodně kosmetických prezentací, ale díky vytíženosti a dětem není tolik času se jich pravidelně zúčastňovat. Tohle mě ale zajímalo. Životní prostředí a ekologie, to je něco pro nás. Jednotlivec ani skupina nezmění moc. Nicméně se[číst více]
  •   Nakupování pro ženy, které mají větší konfekční velikost, není jednoduché. A když jde o sportovní oblečení, pak je to teprve problém. Proto mám obrovskou radost z novinky, kterou jsem dneska zjistila: značka Nike přišla se svojí první linií „plus-size“. [číst více]

 Wishlist