By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Nové designové kadeřnictví v centru Prahy

Jan Těšík otevřel The Lounge

Vlasový stylista Jan Těšík otevřel kadeřnický salon The Lounge by Jan Těšík. The Lounge je nové designové kadeřnické studio v centru Prahy. The Lounge by Jan Těšík propojuje svět umění, krásy a nekonečného hýčkání. The Lounge nabízí také VIP servis v naprostém soukromí svého Hair Spa. Klientky si tak můžou nechat udělat diagnostiku vlasů a relaxační masáž hlavy. To vše s výhledem na umění, které je v interiéru vystaveno.


The Lounge by Jan Těšík jednoduše znamená umění a péči. Tu nej péči, jakou si dovedete představit – příjemná masáž hlavy, jemná a účinná kosmetika a šikovné ruce týmu Honzy Těšíka.

Voňavá káva, prosecco a obklopující umění malířů na obrazech, umění kadeřníků na hlavách i v duších. The Lounge by Jan Těšík je terapie v uvolněné a otevřené kavárenské atmosféře plné úsměvů a radosti.

V The Lounge by Jan Těšík si můžete dopřát i vrchol rozkoše ve VIP lounge, kde budete jen Vy, Váš kadeřník a nekonečný klid a relaxace.

Jan Těšík je ve světě krásy známý pojmem. Rok strávil na stáži u mistra světa účesové tvorby K.H.Kocha v Německu. Mezi jeho osobní úspěchy patří třetí místo v mistrovství účes. tvorby v ČR v dámské kategorii a osmé v mistrovství Evropy v pánské kategorii. Těšík mnoho let spolupracoval a česal modelky na České Miss, vytvářel proměny na Stream TV. Klienti ho znají ze známého salonu Hair Area, které otevřel s Blankou Haškovou. Mezi jeho klientky patří mimo jiné herečky a herci, jako například Hana Vágnerová, Tereza Srbová, Katka Stryková nebo Jakub Prachař a Jiří Langmajer.

The Lounge by Jan Tešík je trochu jiné kadeřnictví.

Chtěli jsme otevřít prostředí, které bude příjemné a krásné i vizuálně. Ve spolupráci s architektem Martinem Kálalem ze studia Spot Architects jsme vytvořili něco mezi salonem a galerií. Ve studiu jsou krásné designové detaily a vystaveny moderní obrazy Veroniky Palečkové. Plánujeme happeningy, vernisáže,“ říká Těšík.

V The Lounge by Jan Tešík se potkáte i s dalšími kadeřníky, jako třeba s Jakubem Zábranským nebo Dominikou Ramsovou.

Vedle klasických kadeřnických služeb, nabízí The Lounge i netradiční servis. V salonku Hair Spa VIP lounge si můžete užít absolutní soukromí a relax. Vybrat si můžete z různých zážitkových ošetření zahrnující masáž a občerstvení.

The Lounge používá veganskou kosmetiku Authentic Beauty Concept.

The Lounge by Jan Tešík

Řeznická 17

Praha 1

www.thelounge.cz

+420 731 222 254

Po-Pá: 9-21hod

Instagram

Facebook

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 17.2.2023 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Nová sezóna, nové boty! Alespoň něco dobrého na tom, že léto končí a začíná zase období sychravého počasí. Máte to podobně? Pak mrkněte na můj výběr kotníkových kozaček, které jsou největším hitem letošního konce roku. Vybrala jsem ty, které nezruinují[číst více]
  • O vánocích je to v parfumériích a drogeriích nejkrásnější a nejbarevnější. Výrobci kosmetických značek se předhánějí v tom, kdo udělá vtipnější vánoční limitku. Konečně máte možnost zakoupit vaše oblíbené značky v miniaturách v krásných barevných setech. Zde jsou jedny z nejzajímavějších.[číst více]
  •   Máme pro vás tu nejlepší zprávu této zimy! Existuje receptor, na který má čokoláda farmaceutický účinek, stejně jako se to prokázalo u mentolu, říká ředitel kardiovaskulárních a respiračních studií v Hullu, profesor Alyn Morice, ve svém článku na Daily Mail. Čokoláda[číst více]

 Wishlist