By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Nové designové kadeřnictví v centru Prahy

Jan Těšík otevřel The Lounge

Vlasový stylista Jan Těšík otevřel kadeřnický salon The Lounge by Jan Těšík. The Lounge je nové designové kadeřnické studio v centru Prahy. The Lounge by Jan Těšík propojuje svět umění, krásy a nekonečného hýčkání. The Lounge nabízí také VIP servis v naprostém soukromí svého Hair Spa. Klientky si tak můžou nechat udělat diagnostiku vlasů a relaxační masáž hlavy. To vše s výhledem na umění, které je v interiéru vystaveno.


The Lounge by Jan Těšík jednoduše znamená umění a péči. Tu nej péči, jakou si dovedete představit – příjemná masáž hlavy, jemná a účinná kosmetika a šikovné ruce týmu Honzy Těšíka.

Voňavá káva, prosecco a obklopující umění malířů na obrazech, umění kadeřníků na hlavách i v duších. The Lounge by Jan Těšík je terapie v uvolněné a otevřené kavárenské atmosféře plné úsměvů a radosti.

V The Lounge by Jan Těšík si můžete dopřát i vrchol rozkoše ve VIP lounge, kde budete jen Vy, Váš kadeřník a nekonečný klid a relaxace.

Jan Těšík je ve světě krásy známý pojmem. Rok strávil na stáži u mistra světa účesové tvorby K.H.Kocha v Německu. Mezi jeho osobní úspěchy patří třetí místo v mistrovství účes. tvorby v ČR v dámské kategorii a osmé v mistrovství Evropy v pánské kategorii. Těšík mnoho let spolupracoval a česal modelky na České Miss, vytvářel proměny na Stream TV. Klienti ho znají ze známého salonu Hair Area, které otevřel s Blankou Haškovou. Mezi jeho klientky patří mimo jiné herečky a herci, jako například Hana Vágnerová, Tereza Srbová, Katka Stryková nebo Jakub Prachař a Jiří Langmajer.

The Lounge by Jan Tešík je trochu jiné kadeřnictví.

Chtěli jsme otevřít prostředí, které bude příjemné a krásné i vizuálně. Ve spolupráci s architektem Martinem Kálalem ze studia Spot Architects jsme vytvořili něco mezi salonem a galerií. Ve studiu jsou krásné designové detaily a vystaveny moderní obrazy Veroniky Palečkové. Plánujeme happeningy, vernisáže,“ říká Těšík.

V The Lounge by Jan Tešík se potkáte i s dalšími kadeřníky, jako třeba s Jakubem Zábranským nebo Dominikou Ramsovou.

Vedle klasických kadeřnických služeb, nabízí The Lounge i netradiční servis. V salonku Hair Spa VIP lounge si můžete užít absolutní soukromí a relax. Vybrat si můžete z různých zážitkových ošetření zahrnující masáž a občerstvení.

The Lounge používá veganskou kosmetiku Authentic Beauty Concept.

The Lounge by Jan Tešík

Řeznická 17

Praha 1

www.thelounge.cz

+420 731 222 254

Po-Pá: 9-21hod

Instagram

Facebook

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 17.2.2023 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Bena baví knížky od malička. Před spaním, před koupáním, během dne… prostě kdykoliv je chvilka času, snažíme se mu číst. Pozornost sice ještě neudrží moc dlouho, ale zájem mu rozhodně nechybí. Proto jsem trošku zapátrala v oblíbeném obchodu Kidtown.cz a[číst více]
  • filmy boty Kdo by si nepamatoval scénu z populárního filmu Sex ve městě, kdy pan Božský požádá Carrie aneb Sarah Jessicu Parker o ruku a místo prstenu jí obuje modré střevíčky Manolo Blahnik… ?!? Tak přesně to jsou chvíle, kdy jeden nádherný[číst více]
  • Lotyšská vodka Stoli patří mezi nejoblíbenější značky vodek na světě. Její klasická verze se skvěle hodí na příjemné domácí popíjení i na večerní posezení s přáteli. Ochutnejte novou limitovanou edici Stoli Night Edition, která skvěle zapadne právě na večerní party. [číst více]

 Wishlist