By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Nové beauty aplikace, které musíte vyzkoušet!

Vítejte ve virtuálním salónu krásy.

snimek-obrazovky-2016-12-21-v-20-36-28

 

Upřímnost nade vše: určitě i vy máte ve svém seznamu přátel na instagramu nebo facebooku ty, kteří každou svoji fotografii „protáhnou“ vyhlazující beauty aplikací (a ideálně hashtagem #nofilter), takže pak vypadají jako blázni. K pobavení? Určitě! K vyzkoušení? Rozhodně ne! Proto jsem pro vás našla nové aplikace, které vkusně (samozřejmě s trochou soudnosti) oživí vaše fotografie nebo si díky nim budete třeba moci vyzkoušet kratší účes, jinou barvu vlasů, tvar obočí či poradit se s odborníkem. Fantazii se meze nekladou!

 

glamscout-https-blueprint-api-production-s3-amazonaws-com-uploads-card-image-229450-glamscout

 

GlamScout
Až vás příště okouzlí nějaké nádherné oční stíny nebo rtěnka v oblíbeném časopise (předpokládám, že v Harper’s BAZAARU :-), stačí je vyfotit a nahrát na GlamScout. Aplikace bleskově identifikuje odstín a nabídne vám podobný produkt v různých cenových verzích.

cara

spruceappfeat

Spruce
Pokud berete péči o svoji pleť vážně, pak si tuto aplikaci doslova zamilujete. Prostřednictvím telefonu se totiž můžete spojit s certifikovaným dermatologem a konzultovat jakýkoliv problém. Stačí zvolit oblast, které se chcete věnovat a případně poslat i fotografii. Do 24 hodin obdržíte odpověď a případně i léčebný plán či doporučení na kosmetický produkt, který by vám mohl vyhovovat.

cara

misfit-shine-appshots

Misfit Shine
Mějte svoje zdraví (a případně i hubnutí) stále pod kontrolou. Pomůže vám k tomu aplikace Misfit Shine, díky které budete moci sledovat svůj denní příjem potravy, fitness aktivitu a nakonec i spánkový cyklus, který je pro jakékoliv hubnutí velice důležitý. Kromě návrhů na dietní jídelníček zde najdete i nápady na cvičení a posílení břicha či hýždí.

cara

loreal-phone_hero

L’Oreal Makeup Genius
Nová aplikace vám umožní vyzkoušet jakoukoliv barvu očních stínů nebo rtěnky, na kterou budete mít odvahu. Pryč jsou časy návštěv drogerií 🙁 Stačí virtuálně prozkoumat poslední kosmetické trendy a libovolné výrobky. Kamera, která se chová jako zrcadlo, vám to snadno umožní. Vyzkoušet můžete i looky hereček jako Jennifer Lopez nebo Lupita Nyong’o přímo z červeného koberce.

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: pinterest, archiv

Vydáno: 4.5.2017 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist