By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Nová limitka dekorativky Natural Glam

Přirozenost s kapkou glamour stylu

I přirozené a decentní líčení si na podzim a v zimě zaslouží kapku glamour efektu. Perfektní a oslnivý look pro každou příležitost vykouzlíte s novou limitkou ALCINA Natural Glam. Objevíte v ní především multifunkční přípravky, které lze využít vícero způsoby, a jemné denní i intenzivní večerní líčení s nimi bude snadné a rychlé.

Glam Eyeliner

Tyto tekuté oční linky nabízejí hned dvě možnosti použití. Nanést je můžete klasicky podél linie řas, stejně tak je ale lze následně rozetřít a přeměnit v glamour oční stíny. Oslní vás svou vysokou pigmentací, efektním třpytivým finišem i dlouhou výdrží, kdy vás zvládnou krášlit až po dobu 9 hodin. Lze je také vrstvit a ještě více tak zesílit intenzitu barvy.

K dostání v odstínech greybrown a gold.

Minimální prodejní cena: 330 Kč / 11,95 €

Satin Eyeshadow Pen

Saténové oční stíny v tužce Satin Eyeshadow Pen vynikají elegantním lesklým finišem a krémovou texturou, která umožňuje dvě možnosti aplikace. Můžete je nanést jako oční linku, nebo rozmazat pomocí prstů či štětce na oční stíny. Nanášení i roztírání je snadné a pohodlné a krásný odstín si můžete na očích užívat až po dobu 8 hodin.

K dostání v odstínech sand a caviar.

Minimální prodejní cena: 290 Kč / 10,50 €

 

Lips & Cheeks Designer

Dokonale multifunkčním produktem je Lips & Cheeks Designer. Použít jej můžete jako rtěnku, díky snadné roztíratelnosti se ale hodí i jako tvářenka. Hlavním benefitem je vysoká pigmentace, sametově matný finiš a dlouhá výdrž až 6 hodin.

K dostání v odstínech brown a red.

Tip: Oba odstíny lze také vzájemně kombinovat a rty a tváře tak efektně vykonturovat.

Minimální prodejní cena: 300 Kč / 11 €

 

Brow Mascara

Řasenka na obočí Brow Mascara zvýrazní a podtrhne obočí přesně tak, jak potřebujete. Dokáže jej definovat a zafixovat, ale také vyplnit. Nerozmazává se ani nedrolí a vytváří velmi přirozený vzhled.

Profi tip: Řasenku na obočí lze použít také v kombinaci s pudrem na obočí ALCINA Perfect Eyebrow Powder nebo tužkou na obočí ALCINA Perfect Eyebrow Styler. Nejdříve naneste Perfect Eyebrow Powder nebo Perfect Eyebrow Styler, poté obočí zafixujte řasenkou na obočí Brow Mascara. Výsledek bude ještě intenzivnější.

K dostání v odstínech light a dark.

Minimální prodejní cena: 300 Kč / 11 €

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 15.11.2021 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  •   Nadcházející edice pražského týdne módy, která představí špičku domácího oděvního designu, se odehraje opět na novém místě. Pomyslný Fashion Temple, který se ve jménu české módy v minulých sezónách otevřel už na několika neobvyklých místech – na Strahovském stadionu, ve skateparku Štvanice, v[číst více]
  • Těhotenství rovná se neustálé omezování. Nic, co zavání aspoň trochu legrací (alkohol, káva, cigarety, adrenalin, akrobacie, divoký sex apod.:-))))), byste neměla. Po porodu se přesune pozornost na miminko a vy na sebe nebudete mít už vůbec čas. V těhotenství si tedy dopřejte co[číst více]
  • instagram design Díky instagramu můžete zachytit ty nejkrásnější a nejšťastnější zážitky vašeho života. Takže pokud jde o nový design vašeho pokoje, bytu nebo kanceláře, co může být lepší než použít právě tyto momenty?!? Proto jsme se rozhodli zaměřit se na tři chytré nápady,[číst více]

 Wishlist