Nová dekorativka Red Earth

Když dekoratiff zároveň pobaví:-)

V dnešní době je těžké přijít s něčím novým… Rtěnka à la zápalka? Výborný nápad! Užijte si spousty legrace s Red Earth, kterou naleznete v Sephoře. V tomhle vedru i název příhodný.

Značka Red Earth Beauty čerpá ze svého australského dědictví. Používá přírodní, čisté složky v řadě produktů péče o pleť a v účinných, snadno uživatelných kosmetických produktech. Tato značka byla založena v roce 1991, neustále se vyvíjí a vyhledává ty nejlepší ingredience celého světa.

Peony2

Momo

Coral2

 

Have Fun Lipstick Matches – rtěnky ve tvaru zápalek

Každá krabička obsahuje 5 „zápalkových“ rtěnek k jednorázovému použití. Rtěnku na konci každé „zápalky“ lze použít jak k vykreslení kontur, tak k vyplnění rtů. Hydratační uhlazující složení zajišťuje intenzivní barvu. Snadná aplikace v pouhém jediném kroku. Bohaté složení, které nevysouší rty, pro optimální pohodlí po celý den.

K dispozici ve třech různých odstínech: Coral (pudrová růžová), Momo (klasická červená), Peony (bobulová červená)
Cena: 130 Kč/sada
SecretPotion

Secret Potion Illuminating Skin Fluid – sada rozjasňujících fluidů

Hydratační fluid, který lze používat buď samostatně jako rozjasňovač, nebo v kombinaci s vaším hydratačním krémem pro dosažení zářivé pleti. K dispozici ve třech univerzálních třpytivých odstínech: SECRET POTION se přizpůsobí všem typům pleti pro úchvatný výsledek.

Sada obsahuje 3 třpytivé odstíny.
Cena: 410 Kč/3 x 6 ml

 

EVA JASANOVSKÁ
zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 2.7.2019 | Všechny články autora