By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Nejlepší séra pro vaši pleť!

Suchá, unavená pleť bez energie? Nezoufejte! Jediným krokem můžete dát opět vše do pořádku.

Tajemství spočívá v pleťových sérech obohacených o vitamíny, aktivní a rozjasňující složky, které dokážou nemalé zázraky. Pleťová séra zaručují rychlý způsob, jak zefektivnit péči o pokožku, bez ohledu na to, jestli vás zrovna trápí povadlé kontury, hluboké vrásky, unavený vzhled či nedostatečná hydratace. Správně vybrané sérum odvede spousty práce s dokonalými výsledky již po pár použitích.

Kouzlo spočívá především v lehké textuře, díky níž se do něj vejde obrovské množství aktivně působících látek, jako je třeba kyselina hyaluronová, která obnovuje povadlé kontury obličeje a pleť tak získává mladistvý vzhled. Pleťová séra aplikujeme s pravidelností ráno a večer na předem očištěnou tvář. Dlouhodobé používání se násobí a rozhodně vyplatí, protože vaše pokožka zůstane zásobená látkami, které často chybí pro dokonalé fungování. Příčin je hned několik, ovšem ty nejčastější jsou stres, nedostatek spánku a špatné stravování.

Na pleťové sérum není nikdy brzo a ani pozdě. Pokud jej používáte již v mladistvém věku, vyvarujete se mnoha problémům, které se mohou dostavit s přibývajícím věkem. A pokud jste pleťové sérum doposud nepoužila, rozhodně není nic ztraceno, ba naopak. Díky bohatému složení a látkám jako vitamíny, antioxidanty a peptidy dáte opět vše do pořádku. Není ale žádným tajemstvím, že prevence funguje lépe než napravování vzniklých chyb, přesto ty lze do jisté míry odstranit.

Máme pro Vás zajímavé tipy, které rozhodně stojí za vyzkoušení! Stačí jen pár kapek a s výsledkem budete určitě spokojeni.

Hydratační séra

sera 1

Cítíte, že vaše pokožka potřebuje větší dávku hydratace a samotné krémy již nestačí? Pak nezbývá nic jiného, než vyzkoušet kvalitní hydratační sérum, které dodá vaší pleti potřebné živiny. Séra obsahují poměrně velké množství kyseliny hyalurunové, která je tělu vlastní, proto jej pokožka velmi dobře snáší. Pokožka po použití séra působí hebkým svěžím dojmem.

Rozjasňující séra

sera 2

Působí vaše pokožka unaveným vzhledem a chybí ji potřebný jas? Pak je správným řešením rozjasňující sérum. Vzácné výtažky z mořských řas, přírodních či vyživujících látek jako je například vitamín C, se postarají o navrácení přirozené svěžesti. Rozjasňující séra lze používat bez ohledu na věk. Fungují vždy a dokonale!

Omlazující séra

sera 3

S přibývajícím věkem se pokožka potýká s mnoha problémy, jako je pevnost, ztráta svěžesti a jasu, dochází k přibývání hlubších vrásek na konturách obličeje. Vhodným řešením je aplikace omlazujícího séra s aktivními látkami, které řeší více či méně klasické příznaky stárnutí kůže. Omlazující séra jsou obohacena o ty nejkvalitnější přírodní látky, které prochází neustálým procesem vědeckého zkoumání a působí blahodárně s viditelným účinkem. Mezi takové patří i hadí jed.

 

Václav
Zieba


Zdroje: archiv

Vydáno: 20.3.2019 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  •   Praha se na jedinou noc stala epicentrem luxusní módy a uvedla exkluzivní show značky Balmain. Ve spolupráci s concept store Pařížská 17 ji představila společnost Luxury Brand Management minulý týden. Na přehlídkovém mole pak několik stovek diváků vidělo kolekci pro podzim a zimu 2019,[číst více]
  •   Oáza klidu a nápadů, která myslí na dobro návštěvníků i planety – taková je idea H&M BLOCKu od začátku. Každý rok navíc tahle zóna přináší hudebním fanouškům na Colours of Ostrava něco nového. Letos to byla kovová brčka a[číst více]
  • parfemy zima uvodni CK2, Calvin Klein  Pokud bych si měla vybrat parfém jen kvůli obalu, pak bych zvolila tento. Tím však nechci říct, že vás vnitřek zklame. Naopak! Těšit se můžete na neobvyklou kombinaci mandarinky, wasabi a fialek. Nechybí santalové dřevo, kadidlo nebo růže.[číst více]

 Wishlist