By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Nejbarevnější jaro od Sephory

Barvy vnesou do života radost. Pohrajte si s Bobovibe.

Do Sephory chodím v poslední době se stejným pocitem jako v dětství do cukrárny. Všechny ty barevné novinky chcete mít a zkusit, chcete je doslova ochutnat. Je to barevné království, které rozzáří dny, které zatím nejsou vždycky tak slunečné. Mrkněte s námi na poslední nejbarevnější novinky nejen z tělové péče, v rtěnkách a přípravků na vlasy.

Snímek obrazovky 2018-03-22 v 13.32.54COLORFUL

-tak se také jmenuje kolekce tělové kosmetiky, kterou v Sephoře právě naleznete.

Vysušená pokožka? Vlasy vyčerpané každodenním stresem? Sephora Collection přichází s wellness arzenálem pro hydrataci roztřepených konečků, hydrataci pokožky a osvěžení vaší vlasové pýchy.

Snímek obrazovky 2018-03-22 v 13.34.48

Balzámy na ruce v těch nejbarevnějších baleních. Vybírejte z kokosové vody, mandlí, růže, góji, mandarinky a medu. Balení za 120 Kč.

Hydratační krémy ve variacích růže, granátové jablko, kokosové mléko a zelený čaj za 250 Kč.

 

Snímek obrazovky 2018-03-22 v 13.35.00

Novinkou, ze které jsem naprosto nadšená, je péče na vlasy ve sprejích. Suché šampony známe, ty seženete ve variantě kokosová voda nebo zelený čaj za 170 Kč (já používám zelený čaj a kromě vůně velmi oceňuji příjemný studený pocit, který mi zanechává na hlavě). Co ale říkáte na suchý kondicionér? Přípravek bez oplachování s exotickou vůní kokosu, díky němuž se doba péče zkrátí na pouhý okamžik? Tento pečující sprej usnadňuje rozčesávání, vyživuje vlasy a regeneruje lámající se konečky. A navíc: stačí jednou nastříkat a je hotovo! Cena 200 Kč.

 

Snímek obrazovky 2018-03-22 v 13.35.10

 

Co jste již mohli zaznamenat na instagramech našich kosmetických blogerek: všechny nadchnul také nový projasňující pudr na obličej. Můžete jej nanést na celý obličej velkým štětcem, anebo se soustředit jen na prosvětlená místa (hřbet nosu, žlábek nad rty atd.) a stojí 390 Kč.

Snímek obrazovky 2018-04-03 v 11.15.42

Za povšimnutí stojí také nový make up pro zářivou pleť ve 12ti odstínech Glow Perfection Foundation. Tahle vychytávka nové generace slibuje nejen rozzářenou pleť, ale také sjednocený a vyhlazený vzhled. Je ultralehký, umožňuje pleti dýchat a navíc nabízí perfektní projasnění bez nadměrného lesku. Cena 410 Kč.

Snímek obrazovky 2018-04-03 v 11.18.23

 

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: sephora

Vydáno: 10.4.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Snímek obrazovky 2017-06-07 v 13.53.58   Mnozí z nás berou kávu či jiné kofeinové nápoje jako ranní záchranu, díky které se dokážeme popasovat s ranními přesuny i brzkými mítinky. Kofein sice centrální nervovou soustavu stimuluje, a my se tak cítíme probuzení a soustředění, jenže může způsobit také[číst více]
  • pexels-photo-24178-new   Máme pro vás tu nejlepší zprávu této zimy! Existuje receptor, na který má čokoláda farmaceutický účinek, stejně jako se to prokázalo u mentolu, říká ředitel kardiovaskulárních a respiračních studií v Hullu, profesor Alyn Morice, ve svém článku na Daily Mail. Čokoláda[číst více]
  • IMG_2126 Dávno tomu byla doba, kdy jsem vyrážela ven zásadně bez makeupu. (Myšleno tedy toho krycího, pleťového…) Moje pleť byla barevně jednotná a já se v něm cítila hůře než bez něj. Poslední roky jsem asi i z nutnosti tomuto líčidlu propadla a[číst více]

 Wishlist