By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

La Prairie Atelier Opening

Otevřeli jsme JEDINÝ BUTIKOVÝ PROSTOR ŠVÝCARSKÉ KOSMETICKÉ ZNAČKY V EVROPĚ


Máme tu čest, že máme v Čechách něco ojedinělého… A to my máme rády, a tak jsme nemohly s Lucií chybět na otevíračce jediného butiku La Prairie v Evropě. Tahle značka své produkty dokonce z některých míst začíná stahovat, chce si vybírat to nejlepší, a držet si tak svůj punc jedinečnosti. Při vysvětlení, jak funguje nový dvousložkový krém na oči, jsme si také oddechly, že můžeme vesele stárnout… Věda nás totiž zachrání!

_011

 

IMG_0650

 

Exkluzivní prostor zasvěcený věčnému mládí a luxusním pečujícím produktům La Prairie Switzerland se otevřel na pražském Jungmannově náměstí, hned vedle FAnn Beauty Atelieru. Švýcarská značka La Prairie, která je déle než 85 let synonymem nejvyššího omlazení pleti, je nyní v prodeji v samostatném prostoru – La Prairie Atelieru. Butikový koncept je ojedinělým počinem, v Evropě podobný nenajdete. Je předzvěstí budoucích kroků značky, jejíž produkty si oblíbily ženy po celém světě. La Prairie chce klientkám umožnit pocit luxusu ve všech jeho podobách, jak v unikátních rituálech a anti-agingových přípravcích, které po léta vyrábí a jejichž receptury přísně tají, tak i v ojedinělém přístupu prodeje.

 

_001

_006

Příběh značky La Prairie

Na břehu Ženevského jezera byla kdysi založena klinika La Prairie s jediným účelem: nabídnout cestu k omlazení. Dr. Paul Niehans, absolvent Curyšské univerzity, byl přesvědčen, že věda je klíčem k odhalení tajemství věčného mládí. Po letech výzkumu dosáhl v roce 1931 zásadního průlomu: vyvinul buněčnou terapii s omračujícími výsledky.

Jeho přístup byl stejně odvážný jako efektivní. Zvěsti o klinice se rychle šířily napříč elitními kruhy. Hovořili o ní všichni: výtvarní umělci, královské rodiny i světoví vůdci. Brzy se stala svatyní omlazení – místem, kde se zastavil čas.

Stejná odvaha, s jakou Dr. Niehans vyvinul buněčnou terapii, charakterizuje značku La Prairie od jejího vzniku. La Prairie, inspirovaná Niehansovou klinikou, vytvořila Exkluzivní buněčný komplex. Toto po čtyři desetiletí střežené tajemství je srdcem buněčné vědy La Prairie a společně s dalšími přelomovými ingrediencemi povyšuje vědu na umění péče o pleť. Vznešené vzorce, jež jsou páteří pečujících produktů, jsou bohaté na ty nejcennější složky, jako jsou výživný kaviár, vzácná platina a zlato.

 

_002

Exkluzivní buněčný komplex, nepřekonaný štít proti stárnutí, je vědeckým podpisem La Praire. Je srdcem téměř všech pečujících produktů již od roku 1978. Přináší nový život buňkám, čímž posiluje proces přirozené obnovy pokožky. Je natolik mimořádný, že La Prairie dělá vše pro to, aby ochránila jeho původ. Kromě patentu a různých ochranných postupů využívá tři samostatné laboratoře, aby zajistila, že zůstane i nadále tajemstvím. V jedné laboratoři se utváří kvasinky, druhá je zodpovědná za proces fermentace dalších mikroorganismů a třetí mísí všechny složky dohromady.

_003

 

 

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 29.10.2019 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist