By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

3 kosmetické multifunkční zázraky

když chcete jen jednu věc.... která ale umí všechno:-)

MD.AOMist.1200_low

MDuse

 

MOTHER DIRT AO+ Mist

Aktivní probiotika neboli zdravé bakterie hýbou současným beauty světem. Podle posledních výzkumů totiž stojí za všemi kožními problémy právě nerovnováha kožního mikroprostředí (mikrobiomu) způsobená každodenní hygienou a moderními kosmetickými návyky. Bez ohledu na to, jaký typ pleti máme, je důležité udržet na pokožce dostatek „zdravých bakterií“, které zajišťují její správnou funkci.

Mastná pleť a akné, nadměrné pocení, zápach, ekzémy, svědění, zvýšená citlivost, podráždění i extrémní suchost – to vše jsou projevy narušené biochemie pleti. MOTHER DIRT AO+ Mist je vhodný pro všechny její typy, malé děti i lidi s nejrůznější přecitlivělostí až těžké ekzematiky. Aplikovat jej můžete do vlasů, na tvář a kdekoli včetně intimních partií.

1 499 Kč, exkluzivně Fann


 

1oz_30ml jar_300dpi_white background

Egyptian Magic All Purpose Skin Cream, krém ze starého Egypta

Tento krém má složení inspirované znalostmi starověkého Egypta, používala ho sama Kleopatra pro udržení zářivé pleti. Egyptian Magic All Purpose Skin Cream se stal základním produktem v oblasti krásy. Je úžasně hydratační a díky svým všestranným vlastnostem a 100% přírodnímu složení přitahuje profesionály i známé osobnosti.

Egyptian Magic All Purpose Skin Cream lze použít na obličej i na celé tělo: je tedy ideálním produktem vše v jednom. Jeho tajemství je jedinečná kombinace šesti přírodních, vyživujících a uzdravujících složek, které reagují na různé potřeby pleti. Jsou to olivový olej, mateří kašička, med, propolis, včelí pyl a včelí vosk. Je nepostradatelným produktem ve všech koupelnách: vyživuje suchou pleť a vysušené rty, odstraňuje oční make-up, zklidňuje začervenání a dá se použít i jako masážní krém či na konečky vlasů.

490 Kč, Sephora


Snímek obrazovky 2018-05-12 v 13.35.19
MULTIFUNKČNÍ balzám #LipGlam

Vyživující balzám na rty i podklad pod rtěnku může být také vyživující bází pro vaše řasy. Zjemňuje suchou kůži (lokty, kolena, apod.), uhlazuje a fixuje obočí, vyživuje nehtovou kůžičku nebo oživuje suché konečků vlasů. To navíc dlouhodobě až osm hodin. Ověnčený cenami je složený výhradně z lanolinu a arganového oleje.

#LipGlam 299 Kč, Fann

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 21.5.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Když naše děti spí, tak jsou nejsladší! Doufám, že všechny matky pochopí moji nadsázku, ale zároveň uznají, že na tom prostě něco je. A proto, aby můj syn spal celou noc a ideálně dlouhoooo do rána, jsem pro vás sestavila Bobo[číst více]
  • Zachrání mě pokaždé ve chvíli, kdy je to zkrátka potřeba a já stojím před plnou skříní oblečení, čas běží a já pochopitelně nemám co na sebe. Přesně v takové dny po ní vždycky sáhnu – kožená bunda! Máte to podobně?[číst více]
  •     Tak se dočkala i Praha! Nový kočárek Bugaboo Fox byl slavnostně představen i v české metropoli a já mám obrovskou radost, že jsme s Bobovibe mohly být u toho!  Příběh značky Bugaboo se začal psát před více jak[číst více]

 Wishlist