By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Když zavoní jaro novým parfémem…

Seznamte se s novými vůněmi na trhu.

uvodni

 

Jak voní jaro? My to víme. Přinášíme výběr nových vůní, které by neměly uniknout vaší pozornosti.

 

Amo-Ferragamo---Flacon

Nová dámská vůně od Salvatore Ferragamo je ryzí koncentrací moderní ženskosti. „Amo“, což znamená v italštině „miluji“, je deklarací svobodomyslné a sebevědomé moderní dívky, která se nebrání jakékoliv možnosti, kterou jí život nabízí. Exkluzivně ve Fann od 1 439 Kč.

overaly

BVLGARIOmniaPinkSapphire65ml

Dva propojené prsteny Bulgari a růžová, to je nová vůně Omnia Pink Sapphire. Pikantní svěžest pomela okořeněného špetkou růžového pepře je od 1 439 Kč.

overaly

DylanBluePF_30ml_bottle

 

Dylan Blue, Versace je prý osobní poklonou Donatelly Versace ryzí ženskosti. Přála si vytvořit silnou, smyslnou a rafinovanou vůni pro současnou ženu, která si je dobře vědoma své moci a svých ženských předností…. od 1 599 Kč.

overaly

LANVIN_MODERNPRINCESSEAUSENSUELLE_90ML_

V roce 2017 se zrodila Modern Princess – dámská vůně ideálně korespondující se vším, co právě reprezentuje značka Lanvin. Nyní se objevuje její nová poloha – Eau Sensuelle. Jedná se o perfektní průvodkyni moderní dívky, která touží po životě postrádajícím nudnost od 949 Kč.

overaly
Snímek obrazovky 2018-04-07 v 11.49.21

Free Wave Hollister k dostání exkluzivně v Sephoře, zajímavosti ji dodává nektar z agáve.. „‘Byl jsem nadšený, že se mi podařilo vytvořit vůni, která vyvolává pocit léta, zachycuje horké sluneční paprsky, přináší vůni mořské soli, ovoce a sluncem vysušeného dřeva“, říká o této kalifornské vůni parfémář.

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv firem

Vydáno: 16.4.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist