By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Když zavoní jaro novým parfémem…

Seznamte se s novými vůněmi na trhu.

uvodni

 

Jak voní jaro? My to víme. Přinášíme výběr nových vůní, které by neměly uniknout vaší pozornosti.

 

Amo-Ferragamo---Flacon

Nová dámská vůně od Salvatore Ferragamo je ryzí koncentrací moderní ženskosti. „Amo“, což znamená v italštině „miluji“, je deklarací svobodomyslné a sebevědomé moderní dívky, která se nebrání jakékoliv možnosti, kterou jí život nabízí. Exkluzivně ve Fann od 1 439 Kč.

overaly

BVLGARIOmniaPinkSapphire65ml

Dva propojené prsteny Bulgari a růžová, to je nová vůně Omnia Pink Sapphire. Pikantní svěžest pomela okořeněného špetkou růžového pepře je od 1 439 Kč.

overaly

DylanBluePF_30ml_bottle

 

Dylan Blue, Versace je prý osobní poklonou Donatelly Versace ryzí ženskosti. Přála si vytvořit silnou, smyslnou a rafinovanou vůni pro současnou ženu, která si je dobře vědoma své moci a svých ženských předností…. od 1 599 Kč.

overaly

LANVIN_MODERNPRINCESSEAUSENSUELLE_90ML_

V roce 2017 se zrodila Modern Princess – dámská vůně ideálně korespondující se vším, co právě reprezentuje značka Lanvin. Nyní se objevuje její nová poloha – Eau Sensuelle. Jedná se o perfektní průvodkyni moderní dívky, která touží po životě postrádajícím nudnost od 949 Kč.

overaly
Snímek obrazovky 2018-04-07 v 11.49.21

Free Wave Hollister k dostání exkluzivně v Sephoře, zajímavosti ji dodává nektar z agáve.. „‘Byl jsem nadšený, že se mi podařilo vytvořit vůni, která vyvolává pocit léta, zachycuje horké sluneční paprsky, přináší vůni mořské soli, ovoce a sluncem vysušeného dřeva“, říká o této kalifornské vůni parfémář.

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv firem

Vydáno: 16.4.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • MOSCOW, RUSSIA - JULY 15:  Former German International Footballer, Philipp Lahm and Philanthropist, Natalia Vodianova present the 2018 FIFA World Cup Original Trophy ahead of the 2018 FIFA World Cup Final between France and Croatia at Luzhniki Stadium on July 15, 2018 in Moscow, Russia.  (Photo by Matthias Hangst/Getty Images) Natalia Vodianova a Philipp Lahm doprovodili cestovní pouzdro s oficiální trofejí pro vítěze FIFA World CupTM od Louis Vuitton v den finále mistrovství světa FIFA ve fotbale.  U příležitosti MS ve fotbale 2018 FIFA World CupTM, které se konalo v Rusku, Louis Vuitton vyrobil[číst více]
  • uvodni   City HardWear v sobě nese sílu města New York i energii jeho ulic. Inspirací pro název i design je jeho industriální duše, kde moderní rebelové kombinují vysokou módu a street style. Tiffany City HardWear je klasická a zároveň odvážná. Výrazné, architektonicky[číst více]
  • soutez final BoBo Vibe a Klenoty Aurum přinášejí měsíční soutěž o pět krásných cen. Soutěž proběhne od 15.září do 15.října 2015. Tři týdny za sebou vybereme jednoho výherce, který vyhraje kosmetickou taštičku Michael Kors. 15.října vyhlásíme výherce výhry hlavní, a to hodinek[číst více]

 Wishlist