By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Jaký make up pod roušku?

Napadlo vás , že maska se silným líčení může zůsobit kožní problémy?

O tom, že letošní léto nejspíš strávíme ukryti pod rouškami už nepochybují ani přední maskéři a stylisté, a tak narychlo dali dohromady tipy, jak zůstat krásné i za těchto okolností. A já mám konečně příležitost vám představit jeden ze svých top make upů, který je na tuhle dobu naprosto nejlepší! pokožku sjednocuje, nemáte stopy od špatně rozetřeného make upu…

Odolný základ, výrazně namalované oči a dokonale vykreslené obočí – to jsou ve zkratce trendy, kterými bychom se měli řídit do té doby, dokud si budeme muset zakrývat nos a ústa. Poradíme vám, jak na ně.
Základ
Pleť zakrytá rouškou je neustále vystavena zapařování a navíc soustavně dochází k jejímu otírání o pevný materiál ústenky. Vlhké prostředí přitom nahrává množení všech možných bakterií a spolu s mechanickým poškozováním je tak pokožka mnohem náchylnější ke vzniku plísní, akné či dermatitidy. Víc než kdy jindy, je tedy v tomto období důležité používat takové produkty, které pleť nezatíží, ale naopak jsou prospěšné pro její zdraví.

Rozjasňující minerální make-up – Cena: 249 Kč

Zapomeňte na těžké báze, ucpané póry a nepřirozený efekt. Rozjasňující minerální make-up od Annabelle Minerals je vysoce šetrný k pokožce, poskytuje optimální krytí jejích nedokonalostí a zároveň na ni působí blahodárně. K jeho vytvoření byly využity ryze přírodní ingredience: rozjasňující slída, matující oxid zinečnatý, oxid titaničitý poskytující ochranu před UVA/UVB na úrovni SPF 20 a barviva oxid železnatý a ultramarín. Můžete se tedy spolehnout na to, že pleť nebude zatížená. Tyto složky navíc zaručují, že líčení vydrží po celý den i pod ústenkou.

Rozjasňující minerální make-upy od Annabelle Minerals jsou dostupné ve čtyřech barevných řadách, z nichž si můžete vybrat vždy několik různě světlých nebo naopak tmavých odstínů. K jejich nanášení výborně poslouží speciální štětec na rozjasňovačz vysoce kvalitních a odolných materiálů.
Oči
Vzhledem k tomu, že vlhkost zpod roušky stoupá vzhůru, bude k líčení očí nutné použít voděodolnou mascaru. V případě řas záleží čistě na vás, zda zvolíte objemné líčení nebo si naopak dáte záležet s vykreslením každé řasy zvlášť. Pokud ale bude vybírat oční stíny, trendy pro letošní rok jsou jasné – výrazné barvy jako vystřižené z videoklipů z 90′ let.

Vyzkoušejte například dokonale modré oční stíny Blueberry, oranžové Ice Tea nebo zelené Mint. Můžete se spolehnout na to, že ať už jde o minerální nebo o jílové, všechny oční stíny Annabelle Minerals jsou vyrobeny z čistě přírodních složek. Krom toho se snadno nanáší, nezanechávají fleky, vizuálně pokožku vyhlazují a navíc jsou vhodné i pro citlivou pleť.

Paletka na obočí Brow Like Wow– Cena: 399 Kč

Obočí
Obočí podtrhne jedinečný výraz obličeje, letos tedy spíše jen našeho pohledu, a proto bychom si na jeho vykreslení měli dát vysloveně záležet.

Paletka Annabelle Minerals Brow Like Wow obsahuje zapečené stíny, které byly vyvinuty speciálně pro dokonalé a profesionální líčení obočí. Jedná se o tři odstíny, díky kterým lze docílit, jak čistého a přirozeného líčení, tak i výrazného večerního efektu – záleží na náladě a příležitosti. Stíny mají sametovou konzistenci, lehko se nanáší a dlouho vydrží.

Složení paletky Annabelle Minerals Brow Like Wow je obohaceno o vitamín E, který dodá vašemu obočí potřebnou výživu.

Jílové minerální oční stíny  Ice Tea – Cena 239 Kč

www.annabelleminerals.com

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: https://www.annabelleminerals.com

Vydáno: 29.4.2020 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  •   Pražské jaro…  Jaro přišlo jako vždy v poslední pár letech zbrkle a razantně, ze zimy rovnou do kraťasů, lidi v parcích na dekách, kam se jen podívám. A tak Hynku, Viléme, Jarmilo… holky, kluci ahoj. Stejný nájezd pocítila po[číst více]
  • uvodni kabelky sedlo Se změnou sezony nepřichází jen změna ročního období, na scénu se také dostávají nové doplňky! Chvilka napětí…. Pokud bych si já letos měla vybrat jen jednu věc (šílená to představa), pak by to byla kabelka sedlového tvaru. Najdete je ve[číst více]
  •   Módní návrhář Christian Louboutin miluje tanec. Jeho poslední kampaň, o které jsme vás nedávno informovali, je toho jasným důkazem. Za jeho nejnovějším tanečním počinem tentokrát stojí slavná choreografka a tanečnice Blanca Li, která s týmem profesionálů vytvořila krátký taneční[číst více]

 Wishlist