By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Ferrari ve fénování vlasů. Seznamte se s Dyson Supersonic!

Jak suší vlasy fén nové generace?

IMG_3304

 

Když mi ho můj kamarád kadeřník před rokem představil, byla to láska na první pohled. A ano, nepřeháním! Opravdu je možné zamilovat se do fénu 🙂 Jakmile totiž uvidíte jeho tvar, bude vám připadat jako donut s růžovou polevou a jeho design je opravdu jen třešnička na dortu. Tenhle technický zázrak je splněným snem všech holek, jako jsem já, které se prostě bez fénu doma neobejdou.

Fén na vlasy má doma v koupelně snad každý a jeho tvar i schopnosti jsou u většiny značek hodně podobné. Proto pochopte moje nadšení, když jsem najednou držela v ruce tuhle designovou beauty vychytávku… Já osobně si fénuji vlasy po každém mytí. Moc bych si přála patřit k tomu typu holek, co vlasy nechají ležérně uschnout a s dokonalým účesem ve stylu „beach waves” vyrážejí do víru velkoměsta. Já bohužel vždycky vypadám spíš jako „ta, co proletěla křovím”. Takže ať se děje, co se děje, u mě po každé sprše následuje také dvacetiminutovka s fénem v ruce. To je můj příběh už od dospívání, takže věřte, že na svůj fén opravdu nekladu malé nároky.

Většina fénů mi nevyhovovala pro svoji váhu. Jelikož nejsem profesionální kadeřnice, manipulace s fénem v jedné ruce a v druhé s kartáčem patnáct či dvacet minut se rovná slušné posilovně. Fén Dyson Supersonic je ale navržen pro optimální rovnováhu při držení. Motor je malý, takže mohl být umístěn do rukojeti, a tím je dosaženo jiné rovnováhy. Většina vysoušečů vlasů má motor v hlavě stroje a při manipulaci jsou mnohem těžší.

A už jsem se zmínila, že je skvěle odhlučněn?!!! Ano, i já jsem přivítala zpět časy, kdy jsem si mohla fénovat vlasy třeba o půlnoci. To bylo poslední dva roky, co se Ben narodil, něco zcela nemyslitelného. Dnes, přestože syn už dávno spí a naše koupelna sousedí s jeho pokojem, jsem si vlasy mohla opět vyfoukat! Záměrem Jamese Dysona prý bylo, aby si mohl povídat se svojí ženou, když fén hučí… Yes! 

Když je řeč o tomto pánovi… James Dyson je nejznámější vynálezce domácích spotřebičů a ve svém oboru ho lidé často srovnávají se Stevem Jobsem. Už svými revolučními bezdrátovými luxy, čističkami vzduchu nebo domácími roboty přesvědčil svět, že jeho výrobky jsou prostě jedinečné! A revoluční Dyson Supersonic není výjimkou.

Ale největší výhoda? Rychlost a jemnost! Věřím, že nejen maminky to ocení. Je až osmkrát rychlejší než jiné motory běžných vysoušečů a váží polovinu jejich obvyklé hmotnosti. Kromě toho na rozdíl od jiných fénů, které dosahují extrémních teplot, zvláště když je držíte těsně u hlavy a tím vlasy extrémně poškozují, fén Dyson Supersonic disponuje inteligentním řízením, které hlídá, aby vlasy nebyly vystaveny příliš vysokým teplotám.

Už chápete, proč tohoto Supersonic krasavce prostě nutně potřebujete ve svém životě?

Mrkněte na www.dyson.cz pro více informací.

IMG_3303

IMG_2049

IMG_9908

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 15.4.2019 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist