By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Den Beauty for Charity vydělal 76.089,- Kč pro děti s handicapem

Gratulujeme Be Charity a Miracle Esthetic Clinic & Spa k úžasné charitativní akci.

_DSC4539

 

Nádherných 76.089 Kč putuje Nadačnímu fondu Be Charity jednak z procedur v Miracle Esthetic Clinic & Spa, Janáčkovo nábřeží 86/7, Praha 5, ale také z příspěvku zdejších terapeutek, které se ten den vzdaly svého platu pro dobročinné účely. Estetická klinika se rozhodla podpořit šestici dětí a jejich rodin z databáze žadatelů nadačního fondu. Částka se rozdělení do poslední koruny, nic nejde na provoz fondu. Anna Margarian, ředitelka salonu, v souvislosti s charitativní akcí říká: „Peníze mohou v tomto případě znamenat pro děti velkou naději. Sama jsem máma a dokážu si představit, jak je naděje v těchto případech důležitá.“ Ze známých osobností se do projektu zapojily herečky Kaira Hrachovcová a Dominika Býmová, modelka Jana Doleželová a samozřejmě zakladatelka Be Charity Barbara Nesvadbová.

O dětech, které platforma Beauty for Charity podpoří

Eliška se narodila v roce 2013 předčasně jako jedno z dvojčat. Kvůli krvácení do mozku, které měla pár dní po narození, je její diagnóza DMO – dětská mozková obrna (spastická diparéza). Potřebuje intenzivní neurorehabilitace.

Nicolka je také narozená v roce 2013 a také předčasně. Má diagnostikovanou dětskou mozková obrnu – díky rehabilitacím se zlepšuje její mobilita i vnímavost a řeč.

Karolínka se narodila v roce 2016 po velmi komplikovaném porodu. Protože byl její mozek bez kyslíku, má dětskou mozkovou obrnu, ke které se přidaly i epileptické záchvaty.

Daniel (narozený 2010) trpí spastickou formou DMO (kvadruparézou), což znamená, že jsou všechny čtyři končetiny ztuhlé a trvale stažené. Má těžkou slabozrakost, astigmatismus, přidala se epilepsie. Při pravidelných rehabilitacích je šance, že bude chodit.

Tadeáš se narodil v roce 2017, ale během první noci měl problémy s dýcháním, přičemž se následně začal pomaleji vyvíjet. V osmi měsících mu diagnostikovali DMO a mikrocefalii.

Adam se narodil v roce 2013 bez známek problémů. V pěti měsících se zjistilo, že se nevyvíjí, po roce mu byla diagnostikována neléčitelná merosin deficitní kongenitální svalová dystrofie. Potřebuje neurorehabilitace, fyzioterapii, péči 24 hodin denně.

_DSC4545

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 8.4.2019 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • uvodni   Minulý týden se v pražském showroomu H&M konalo představení kolekce H&M Studio. Ta je inspirovaná seriálem Twin Peaks od Davida Lynche a i celý event se nesl v tomto duchu. Byla to pecka! Slavomíra Barnová a její tým dokázal[číst více]
  • uvodni   Jak voní jaro? My to víme. Přinášíme výběr nových vůní, které by neměly uniknout vaší pozornosti.   Nová dámská vůně od Salvatore Ferragamo je ryzí koncentrací moderní ženskosti. „Amo“, což znamená v italštině „miluji“, je deklarací svobodomyslné a sebevědomé moderní dívky,[číst více]
  • lanvin 640709_in_xlUVODNI … letos jsem byla opravdu hodná holka! No dobře… tak „opravdu hodná“ jsou trošku silná slova, ale nezlobila jsem zas tak moc. Nakupovala jsem s rozvahou (a tu pátou bílou košili jsem nechala v regálu), nepřecpávala se sladkostmi (a za[číst více]

 Social Photos


Wishlist