By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Charlotte Gainsbourg vytvořila sexem nabitou kolekci pro Nars

Zpěvačka a muzikantka, ale především ikona francouzského šarmu, vytvořila krásnou dekorativní řadu, která by vám neměla ujít.

Charlotte Gainsbourg, kterou si pamatujete zejména díky kontroverznímu filmu od Larse Von Triera Nymfomanka, protože je také a především uznávanou herečkou, má svoji kosmetickou řadu. Její kolekce pro Nars je bezstarostná, stylová a eklektická. Na první pohled zaujme tvary připomínající falické! A barvami, které jsou zatraceně sexy.

Kultovní víceúčelové líčidlo Multiple od NARS v průsvitných odstínech. Svěží, přirozený vzhled.

1 290 Kč

 

Charlotte Gainsbourg for NARS Alice Multiple Tint - jpeg

Snímek obrazovky 2017-06-24 v 12.27.30 PM

Charlotte sdělila po své matce, britské herečce Jane Birkinové styl a po otci, francouzském herci, básníku, muzikantu a režisérovi Sergi Gainsbourgu francouzský šarm. Narodila se v Londýně, ale vyrůstala v Paříži. Ve skutečně tvůrčí spolupráci pro NARS se odráží Charlottin jedinečný styl, který François Nars interpretuje skrz svou estetiku.

Coby herečka, hudebnice i múza se inspirovala vlastními zkušenostmi s líčením a kolekce Summer 2017 zaujímá nový pohled na osobní styl. Smyslné textury a inovativní odstíny vytvářejí Charlottin look, se svěžími akcenty a kouřovýma očima. Pleť je zářivá, s přirozeně zdokonaleným vzhledem. Tváře mají jemně růžovou barvu, jako by se červenaly díky emocím. Rty nesou nádherné barvy.

Odstíny, které vyvinula sama Charlotte, jsou moderní ódou na představivost, rodinu a přátelství, inspirovanou jejími vzpomínkami na Londýn a kapitolami života v Paříži. Obaly jsou jednoduché a přitom strašně sexy, jakoby ženské křivky zvýrazněné maskulinními detaily – ve směsici vojenské khaki se zlatou.

 

Lip Tint Gloss

Charlotte Gainsbourg for NARS Double Decker Lip Tint - jpeg

Limitovaná edice tohoto smyslného složení,
 které v sobě kombinuje extrémní pohodlí s náznaky přírodní barvy.

740 Kč


Make up

Charlotte Gainsbourg for NARS Hydrating Glow Tint - jpeg

Velmi lehký, osvěžující gelový krém, který obnovuje přirozenou zář mdlé pleti, jíž navrací zdravě zářivý vzhled. Průsvitné, stupňovatelné krytí, které sjednocuje pleť.

1 050 Kč

 


 

 

 

Velvet Duo Eyeshadow

Charlotte Gainsbourg for NARS Old Church Street Velvet Duo Eyeshadow - jpeg

Limitovaná edice se sametovou texturou v odstínech Gold Champagne a Old Church Street. Obsahuje čisté pigmenty a je k dispozici buď v matných, či lesklých efektech.

1 050 Kč

 


 

Kohliner

Charlotte Gainsbourg for NARS Nuit D'Encre Kohliner - jpeg

Limitovaná edice v barvách, které zvýrazňují, definují a zintenzivňují oči.

740 Kč

 

 

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: Sephora

Vydáno: 10.7.2017 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Mít svůj vlastní prostor pod širým nebem je pro mnoho lidí žijících ve městě malý sen. A je úplně jedno, že zrovna váš balkon má pouhé 4 m². I tak na něm můžete vytvořit dokonalé odpočinkové místo, bylinkovou zahrádku nebo[číst více]
  • el nino uvodni     Všimli jste si, že jsou teď v parfumeriích dvě skoro stejně staré dámské vůně s trochu podobnými názvy i flakóny? Jsou to Paco Rabanne Olympea a Bvlgari Goldea. Není to tím, že by od sebe firmy „opisovaly“, obě vůně byly[číst více]
  • Fascinovalo mě, když po mně někdo chtěl erudovanou recenzi na kočárek, když jsem měla svůj první a neměla absolutně žádné srovnání. Dneska už jsem mazák a mohla bych kočárky vyučovat, že… přednášet na vysoké škole! 🙂  Takže co k novému Bugaboo[číst více]

 Wishlist