By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

BOBO představuje: Organická kosmetika Bondi Wash

 nezapomíná ani na děti...

Australská značka organické kosmetiky Bondi Wash, jejíž název odkazuje na nejvyhlášenější australskou pláž, nezapomíná ani na děti a jejich citlivou pokožku. Produkty z dětské řady Bondi Wash kombinují sílu a vůni australských rostlin s luxusní směsí éterických olejů a přírodních ingrediencí.
Jsou šetrné, jejich složení je jemné, ale velmi účinné. Jejich přísady jsou z 99 až 100% rostlinného původu. K jejich výrobě se používají původní australské oleje z divokých rostlin a keřů, které mají jednu společnou vlastnost – jsou přirozeně antibakteriální. Patří mezi ně např. esenciální olej z blahovičníku kulatoplodého či výtažek z australského jablka Emu.

Baby Wash – Dětská koupel
Opravdu jemná a výživná dětská koupel se 100% ingrediencí pocházejících z přírody, která obsahuje výtažky z australského jablka Emu pro ochranu dětské pokožky. Lehce provoněná směsí esenciálních olejů z blahovičníku kulatoplodého a květů pomerančovníku, navržená tak, aby byla bezpečná pro použití u kojenců. Koupel je vhodná také pro děti a dospělé s velmi citlivou pokožkou. Lze jí použít i na obličej ke zklidnění a hojení kožních vyrážek. Neobsahuje sírany ani syntetické konzervanty, parabeny,  syntetické vonné látky ani barviva.
Dětský balzám
100% přírodní dětský balzám k ošetření a ochraně dětských zadečků před plenkovou vyrážkou nebo k léčbě vyrážek či šupinkatých skvrn na pokožce hlavy. Obsahuje oxid zinečnatý, esenciální olej z modrého cypřiše a extrakt z  jablka Emu pro účinnou ochranu pokožky. Výtažek z jablka Emu se v Austrálii po staletí používá k hojení ran a léčbě lupénky, olej z modrého cypřiše zase k léčbě kožních vyrážek.
Dětské pleťové mléko
Jemné a přírodní dětské pleťové mléko, které udržuje delikátní dětskou pokožku jemnou a vyživenou. Je obohaceno o výtažek z australského jablka Emu, který vyživuje a chrání. Lehce voní po směsi esenciálních olejů z blahovičníku kulatoplodého a květů pomerančovníku. Neobsahuje sírany ani syntetické konzervanty, parabeny,  syntetické vonné látky ani barviva.
Dětský prací prostředek
Delikátní, pH neutrální, zcela přírodní dětský prací prostředek určený speciálně pro praní dětského oblečení a ložního prádla. Je jemný, zanechává velmi lehkou vůni. Díky použitým esenciálním olejům zároveň antibakteriální a deodorizující. Lze ho použít jak na ruční praní, tak na praní v pračce. Je netoxický, neobsahuje sírany, ropné destiláty, enzymy, optické zjasňovače ani bělidla, nehrozí tedy žádné následné poškození životního prostředí.
1L láhev vydrží 100 ručních praní nebo až 50 praní v pračce.

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 29.1.2022 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • veronika drahotova uvodni   Zdravím čtenáře BoBo Vibe! Toto je můj první příspěvek a jsem ráda, že můžu psát o umění a dalších přidružených oblastech. Ale pro všechny z vás, kteří nemají moc zkušeností s námi umělci.. Jsme taková pocitově vizuální parta a podle[číst více]
  • Vynahraďte si s kamarádkami dlouhé odloučení a naplánujte společnou dámskou jízdu, při které si nejen popovídáte, ale také si užijete spoustu zábavy! Dáme vám tipy, jak si užít nezapomenutelný holčičí víkend… Wellness program Vířivka, sauna, masáže, solná jeskyně… Nechte se zkrátka[číst více]
  • dorty Plánujete letní svatbu? Pak se nebojte sladit svoje šaty, pozvánky a hlavně dort s rozkvetlou okolní přírodou. Našly jsme pro vás ty nejkrásnější květinové variace… Nejenže takové dorty skvěle vypadají, ale navíc božsky chutnají. Nechte se inspirovat!   @gillianbellcake @hellowedding_dk[číst více]

 Wishlist