By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

BOBO představuje: Organická kosmetika Bondi Wash

 nezapomíná ani na děti...

Australská značka organické kosmetiky Bondi Wash, jejíž název odkazuje na nejvyhlášenější australskou pláž, nezapomíná ani na děti a jejich citlivou pokožku. Produkty z dětské řady Bondi Wash kombinují sílu a vůni australských rostlin s luxusní směsí éterických olejů a přírodních ingrediencí.
Jsou šetrné, jejich složení je jemné, ale velmi účinné. Jejich přísady jsou z 99 až 100% rostlinného původu. K jejich výrobě se používají původní australské oleje z divokých rostlin a keřů, které mají jednu společnou vlastnost – jsou přirozeně antibakteriální. Patří mezi ně např. esenciální olej z blahovičníku kulatoplodého či výtažek z australského jablka Emu.

Baby Wash – Dětská koupel
Opravdu jemná a výživná dětská koupel se 100% ingrediencí pocházejících z přírody, která obsahuje výtažky z australského jablka Emu pro ochranu dětské pokožky. Lehce provoněná směsí esenciálních olejů z blahovičníku kulatoplodého a květů pomerančovníku, navržená tak, aby byla bezpečná pro použití u kojenců. Koupel je vhodná také pro děti a dospělé s velmi citlivou pokožkou. Lze jí použít i na obličej ke zklidnění a hojení kožních vyrážek. Neobsahuje sírany ani syntetické konzervanty, parabeny,  syntetické vonné látky ani barviva.
Dětský balzám
100% přírodní dětský balzám k ošetření a ochraně dětských zadečků před plenkovou vyrážkou nebo k léčbě vyrážek či šupinkatých skvrn na pokožce hlavy. Obsahuje oxid zinečnatý, esenciální olej z modrého cypřiše a extrakt z  jablka Emu pro účinnou ochranu pokožky. Výtažek z jablka Emu se v Austrálii po staletí používá k hojení ran a léčbě lupénky, olej z modrého cypřiše zase k léčbě kožních vyrážek.
Dětské pleťové mléko
Jemné a přírodní dětské pleťové mléko, které udržuje delikátní dětskou pokožku jemnou a vyživenou. Je obohaceno o výtažek z australského jablka Emu, který vyživuje a chrání. Lehce voní po směsi esenciálních olejů z blahovičníku kulatoplodého a květů pomerančovníku. Neobsahuje sírany ani syntetické konzervanty, parabeny,  syntetické vonné látky ani barviva.
Dětský prací prostředek
Delikátní, pH neutrální, zcela přírodní dětský prací prostředek určený speciálně pro praní dětského oblečení a ložního prádla. Je jemný, zanechává velmi lehkou vůni. Díky použitým esenciálním olejům zároveň antibakteriální a deodorizující. Lze ho použít jak na ruční praní, tak na praní v pračce. Je netoxický, neobsahuje sírany, ropné destiláty, enzymy, optické zjasňovače ani bělidla, nehrozí tedy žádné následné poškození životního prostředí.
1L láhev vydrží 100 ručních praní nebo až 50 praní v pračce.

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 29.1.2022 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist