By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

BOBO představuje: Organická kosmetika Bondi Wash

 nezapomíná ani na děti...

Australská značka organické kosmetiky Bondi Wash, jejíž název odkazuje na nejvyhlášenější australskou pláž, nezapomíná ani na děti a jejich citlivou pokožku. Produkty z dětské řady Bondi Wash kombinují sílu a vůni australských rostlin s luxusní směsí éterických olejů a přírodních ingrediencí.
Jsou šetrné, jejich složení je jemné, ale velmi účinné. Jejich přísady jsou z 99 až 100% rostlinného původu. K jejich výrobě se používají původní australské oleje z divokých rostlin a keřů, které mají jednu společnou vlastnost – jsou přirozeně antibakteriální. Patří mezi ně např. esenciální olej z blahovičníku kulatoplodého či výtažek z australského jablka Emu.

Baby Wash – Dětská koupel
Opravdu jemná a výživná dětská koupel se 100% ingrediencí pocházejících z přírody, která obsahuje výtažky z australského jablka Emu pro ochranu dětské pokožky. Lehce provoněná směsí esenciálních olejů z blahovičníku kulatoplodého a květů pomerančovníku, navržená tak, aby byla bezpečná pro použití u kojenců. Koupel je vhodná také pro děti a dospělé s velmi citlivou pokožkou. Lze jí použít i na obličej ke zklidnění a hojení kožních vyrážek. Neobsahuje sírany ani syntetické konzervanty, parabeny,  syntetické vonné látky ani barviva.
Dětský balzám
100% přírodní dětský balzám k ošetření a ochraně dětských zadečků před plenkovou vyrážkou nebo k léčbě vyrážek či šupinkatých skvrn na pokožce hlavy. Obsahuje oxid zinečnatý, esenciální olej z modrého cypřiše a extrakt z  jablka Emu pro účinnou ochranu pokožky. Výtažek z jablka Emu se v Austrálii po staletí používá k hojení ran a léčbě lupénky, olej z modrého cypřiše zase k léčbě kožních vyrážek.
Dětské pleťové mléko
Jemné a přírodní dětské pleťové mléko, které udržuje delikátní dětskou pokožku jemnou a vyživenou. Je obohaceno o výtažek z australského jablka Emu, který vyživuje a chrání. Lehce voní po směsi esenciálních olejů z blahovičníku kulatoplodého a květů pomerančovníku. Neobsahuje sírany ani syntetické konzervanty, parabeny,  syntetické vonné látky ani barviva.
Dětský prací prostředek
Delikátní, pH neutrální, zcela přírodní dětský prací prostředek určený speciálně pro praní dětského oblečení a ložního prádla. Je jemný, zanechává velmi lehkou vůni. Díky použitým esenciálním olejům zároveň antibakteriální a deodorizující. Lze ho použít jak na ruční praní, tak na praní v pračce. Je netoxický, neobsahuje sírany, ropné destiláty, enzymy, optické zjasňovače ani bělidla, nehrozí tedy žádné následné poškození životního prostředí.
1L láhev vydrží 100 ručních praní nebo až 50 praní v pračce.

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 29.1.2022 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • @blankitineary Jak přežít srpnové parno? My jednoznačně sázíme na šaty! Proto jsme se podívaly na našich oblíbených eshopech po těch, které do světa doslova křičí “summer vibes”. Nezáleží na tom, jestli budou áčkového střihu, s ramínky nebo bez – důležité[číst více]
  • polevka     Nejnovější americké studie odhalily něco, co naše babičky a maminky dobře znaly – polévka je totiž velice silný lék pro oslabený organismus. Naši předci se totiž rozhodně neládovali paralenem ani sytě růžovými tabletkami – jako nemocní dostali polévku.[číst více]
  • Mít blog je v podstatě něco jako druhé zaměstnání. Kamkoli jdete, cokoli děláte, vidíte či ochutnáváte, hned vám probíhá hlavou: Nestálo by za to, se o to podělit? Musí to být vaše vášeň a opravdový koníček, protože větší žrout času[číst více]

 Wishlist