By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

BOBO představuje: Flower and Spice

švýcarská péče o pleť Flower and Spice nově v portfoliu Myskino

Vybraná směs květin a koření, která pečuje o pokožku a zároveň zlepšuje náladu – taková je receptura produktů pleťové péče Flower and Spice vyráběných ve špičkových švýcarských laboratořích.

Prvním produktem, kterým si značka vybudovala své jméno a získala své první zákazníky, je revitalizující sérum Midnight Beauty. To nabízí velmi účinnou kombinaci prvotřídních rostlinných olejů – mj. z opuncie, švestkových, meruňkových a koriandrových semen, která vytváří silnou směs antioxidantů, jež zdokonalují texturu a elasticitu pokožky. Pomáhá pleť rozjasnit, zjemnit linie a vrásky a vyrovnává její vlhkost.

Delikátní denní pleťový krém Soothe and Repair s výtažky z růže absolue a koriandrových semínek potěší nejen nádhernou vůní, ale hlavně výživou, hydratací a jemností konzistence. Obsahuje také infuzi z aloe vera, růžovou vodu a ovesný olej a pomáhá pleti bojovat proti stresu a podporuje obnovu buněk.

Třetím oblíbeným produktem je zklidňující peeling Instant Glow s esenciálními oleji z levandule a semínek fenyklu. Jeho jemná krémová textura poskytuje potřebnou hydrataci žíznivé a vysušené pokožce, ovocné AHA kyseliny a výtažky z bambusu si zase skvěle poradí s odumřelými buňkami. Výsledkem je mladě vypadající, bezchybná pokožka.

Nabídku Flower and Spice dotváří pleťová maska s jílem Beauty Masquerade. Tvoří jí směs jemných, ale vysoce účinných jílů, květin a koření, které pomáhají zatočit s černými tečkami a nečistotami. Pleťová maska obsahuje marocký a bílý jíl, ibišek, ženšen a kurkumu. Používá se jako pasta, smíchaná buď s klasickou, nebo pleťovou vodou.

 

O Flower and Spice

Ačkoli veškeré produkty značky Flower and Spice s láskou naformulovala zakladatelka Karmen Novak v Nizozemsku, výrobky jsou vyráběny ve Švýcarsku, zemi s nejvyššími standardy kvality v průmyslu péče o pleť. Veškeré 100% organické přísady dodávají Karmen malí farmáři a dodavatelé z více než 45 zemí po celém světě. S každým partnerem se zná osobně, společně sdílí silné etické hodnoty a poctivé obchodní praktiky.

Kosmetika Flower a Spice není testována na zvířatech, neobsahuje geneticky upravené složky ani nanotechnologie. Neobsahuje také parabeny, sulfáty, syntetické silikony, syntetické barvy ani umělé vůně.

Cena jednotlivých produktů:

Revitalizující sérum Midnight Beauty – 2 770 Kč

Denní krém Soothe and Repair – 1 895 Kč

Zklidňující peeling Instant Glow – 2 240 Kč

Pleťová maska Beauty Masquerade – 3 025 Kč

Vše k dostání exkluzivně v butiku Myskino

 

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 26.5.2021 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Mít svůj vlastní prostor pod širým nebem je pro mnoho lidí žijících ve městě malý sen. A je úplně jedno, že zrovna váš balkon má pouhé 4 m². I tak na něm můžete vytvořit dokonalé odpočinkové místo, bylinkovou zahrádku nebo[číst více]
  • Bohužel stejně jako vy nemám bezedné finanční prostředky. Přesto pracuji v módním průmyslu a tak nějak se ode mě očekává, že budu za každých okolností oblečená podle posledních módních trendů. Proto jsem si za 14 let práce v časopise vytvořila[číst více]
  • Očekáváte druhé miminko hned po tom prvním? Setkávám se s tím kolem sebe stále častěji! Mám z toho radost, protože mi tak trochu přijde, že je trendem mít dítě pouze jedno, že jsou v dnešní době lidi sobečtí, bojí se o svou svobodu[číst více]

 Wishlist