By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Bobo představuje: Fann Beauty Atelier

Na téhle otvíračce jsme nemohli chybět.

Nechodím na moc otvíraček a večírků, tedy pokud se nejedná o dětské party. Jako maminka dvou dětí zkrátka nemůžu. Na tuhle jsem ale moc chtěla. Ten koncept zněl úžasně už z pozvánky. Můj syn Adrian, který po mamince kosmetiku miluje, u toho nemohl chybět. Nadšení jsme byli zejména z československého koutku, protože my tyhle značky prostě rádi podporujeme!

 

IMG_5975Pod křídly ryze Česko – slovenské společnosti FAnn parfumerie vzniklo jedno z nejkrásnějších míst specializujících se na komplexní péči o krásu – FANN BEAUTY ATELIER. Jedná se o prodejní koncept, který doposud nemá na našem trhu obdoby – spojení koncept storu s tradiční parfumerií.

Interiér dvoupatrové parfumerie se pyšní hned několika jedinečnými designovými prvky, které doplňují jednotlivé úseky s kosmetickými produkty. Celé horní patro je zasvěceno luxusní péči o pleť, ve které nechybí komfortní VIP zóna pro individuální poradenství v oblasti pečující kosmetiky, unikátní koutek se zaměřením pouze na českou a slovenskou kosmetiku Made in Czechoslovakia a speciální certifikovaný švýcarský přístroj k podrobné analýze stavu pokožky. A protože na detailech záleží, oděvy pro beauty konzultanty jsou z dílny skvělého českého návrháře se slovenskými kořeny s přesahem do kosmetického průmyslu, Miro Sabo.

FAnn Beauty Atelier uvádí 16 trendy značek, které hýbou světem kosmetického průmyslu, a to ať s přesahem do oblasti ekologie či charity. Ve světe jsou k dostání zejména v beauty koncept storech. Na našem lokálním trhu mají premiéru exkluzivně ve FAnn Beauty Atelieru.

 

FANN BEAUTY ATELIER, Jungmannovo náměstí 6, Praha 1

Fann_beauty_atelier_02 FANNBA_DSC0516 FANNBA_PRIZEMI_BONPARFUMS_DSC0461 MABLE-toothrush-6

MALINNAGroup NUORI_Supreme-CSerumTreatment_1_primary

 

 

 

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 29.11.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist