By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Bobo objevuje: Kosmetika Anastasia

Nejen, že je skvělá, ale dojme vás i příběh....

S novými cool značkami se v poslední době roztrhl pytel. I tahle stojí za pozornost. Představujeme dekorativní kosmetiku Anastasia Beverly Hills.

Založila ji rumunská emigrantka a její příběh by jistě zasloužil filmové zpracování. K dostání exkluzivně v Sephoře.

LIQUID GLOW - MODEL 2

V roce 1997 založila Anastasia Soare, podnikatelka narozená v Rumunsku a pracující v kosmetickém průmyslu, kosmetickou značku Anastasia Beverly Hills (ABH). Tato společnost, která své kořeny našla v odvěkých vědeckých poznatcích z oblasti geometrie, vymýšlí, vyrábí a prodává kosmetiku pro vášnivě informované spotřebitele z řad profesionálů. ABH se přezdívá “značka líčení pro lidi” a vypěstovala si vztah se zákazníky zaměřený na schopnost nabídnout dokonale uhlazený look, díky němuž je značka známá. Jako zakladatelka a jednatelka ABH jako první představila „tvarování obočí“ v kosmetických salonech v USA se svou patentovanou metodou „Golden Ratio“. Průkopnický odkaz značky ABH jde dál za hranice služeb a produktů na úpravu obočí. V roce 2014 společnost porušila svou tradici a uvedla na trh novou kategorii profesionálního líčení, která byla určena pro všechny spotřebitele a která na sociálních médiích vyvolala veliký ohlas. ABH je nyní uznávaná pro své špičkové produktové trendy, jako je Contour Palette a Liquid Lipstick, které už se staly kultovní klasikou.

055_POOLPARTY_'161221_ANASTASIA_Product0825a_re2

Když Anastasia Soare emigrovala z Rumunska do USA, nehovořila anglicky a neměla žádné finanční prostředky. Měla však velké odhodlání a získala silné zázemí v oblasti umění a architektury, aby posílila svou firemní vizi a jedinečný přístup ke kráse. V roce 1990 začala svým zákaznicím nabízet novou službu tvarování obočí. Ta se stala základní službou a je novou kategorií ve světě moderní kosmetiky.
Brow Powder Duo Taupe 2 Clear Brow Gel Logo

Anastasia Soare dosáhla za 25 let kultovního postavení, jímž napsala příběh amerického snu.
 Články o ní se objevily třeba v denících a magazínech New York Times, Guardian, People, Vanity Fair, Vogue, Elle a Allure a vidět jste ji mohli v TV show jako Doctor Oz Show, Oprah Winfrey Show a America’s Next Top Model. Anastasia Soare věří, že síla krásy dokáže lidi proměňovat. Tato víra se přenáší do její celoživotní práce ve prospěch žen a dětí, která vedla k založení nadace Anastasia Brighter Horizon Foundation. Podporuje mladé dospělé, kteří vyrostli v pěstounské péči a pomáhá jim zlepšit kvalitu života.

 

 

Pro Pencil Base 1
MATTE LIPSTICKS - STYLIZED 6
SUBCULTURE - ARM SWATCH 3 SUBCULTURE - MODEL 2 Tinted Brow Gel Open - Blonde

ANASTASIINA METODA „GOLDEN RATIO®“

Během tisíciletí se revoluční myslitelé, jako byli Pythagoras, Leonardo Da Vinci či Albert Einstein, shodovali na myšlence, že lidské oko je nastaveno tak, aby rozpoznávalo univerzální poměr panující v přírodě: zlatý řez (angl. Golden Ratio). Tento matematický poměr činí 1,618 ku 1, v němž celek je větší než součet jeho částí, a přináší klíč k nalezení rovnováhy, symetrie a krásy. Díky tomuto starověkému poměru vytvořila Anastasia jedinečnou metodu tvarování obočí. Dodržováním těchto zásad dokázala vytvořit sadu křivek, které dokonale zarámují a jsou vhodné pro každý tvar obličeje.

30. Stencils

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: sephora

Vydáno: 25.9.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Před necelým měsícem jsme zde vyhlásili soutěž o úžasný kočárek Bugaboo Fox. Dnes na instagramu po 12té hodině vyhlásíme výherce. Odpovídaly jste nám na otázku, co pro vás znamená moderní rodičovství. Je fajn vidět, že se naše čtenářky vlastně shodují.[číst více]
  • Velký bariérový útes, též Velká útesová bariéra, se táhne podél pobřeží Queenslandu a je přes 2 000 km dlouhý. Patří mezi sedm divů světa, protože jde o největší žijící strukturu na světě pokrývající neuvěřitelných 344 440 km2, což je asi[číst více]
  •   Kolekce šperků originálně zpracovává slavný kvítek se čtyřmi okvětními plátky Louis Vuitton Monogram. Charakteristický motiv tak ožívá v kolekci Color Blossom BB, kde se jeho ikonické okvětní lístky rozvíjejí v miniaturním měřítku. Originální šperky se objevují v překvapivých barevných akcentech, které „kvetou“ svěžestí a sladkostí[číst více]

 Wishlist