By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Bobo objevuje: Kosmetika Anastasia

Nejen, že je skvělá, ale dojme vás i příběh....

S novými cool značkami se v poslední době roztrhl pytel. I tahle stojí za pozornost. Představujeme dekorativní kosmetiku Anastasia Beverly Hills.

Založila ji rumunská emigrantka a její příběh by jistě zasloužil filmové zpracování. K dostání exkluzivně v Sephoře.

LIQUID GLOW - MODEL 2

V roce 1997 založila Anastasia Soare, podnikatelka narozená v Rumunsku a pracující v kosmetickém průmyslu, kosmetickou značku Anastasia Beverly Hills (ABH). Tato společnost, která své kořeny našla v odvěkých vědeckých poznatcích z oblasti geometrie, vymýšlí, vyrábí a prodává kosmetiku pro vášnivě informované spotřebitele z řad profesionálů. ABH se přezdívá “značka líčení pro lidi” a vypěstovala si vztah se zákazníky zaměřený na schopnost nabídnout dokonale uhlazený look, díky němuž je značka známá. Jako zakladatelka a jednatelka ABH jako první představila „tvarování obočí“ v kosmetických salonech v USA se svou patentovanou metodou „Golden Ratio“. Průkopnický odkaz značky ABH jde dál za hranice služeb a produktů na úpravu obočí. V roce 2014 společnost porušila svou tradici a uvedla na trh novou kategorii profesionálního líčení, která byla určena pro všechny spotřebitele a která na sociálních médiích vyvolala veliký ohlas. ABH je nyní uznávaná pro své špičkové produktové trendy, jako je Contour Palette a Liquid Lipstick, které už se staly kultovní klasikou.

055_POOLPARTY_'161221_ANASTASIA_Product0825a_re2

Když Anastasia Soare emigrovala z Rumunska do USA, nehovořila anglicky a neměla žádné finanční prostředky. Měla však velké odhodlání a získala silné zázemí v oblasti umění a architektury, aby posílila svou firemní vizi a jedinečný přístup ke kráse. V roce 1990 začala svým zákaznicím nabízet novou službu tvarování obočí. Ta se stala základní službou a je novou kategorií ve světě moderní kosmetiky.
Brow Powder Duo Taupe 2 Clear Brow Gel Logo

Anastasia Soare dosáhla za 25 let kultovního postavení, jímž napsala příběh amerického snu.
 Články o ní se objevily třeba v denících a magazínech New York Times, Guardian, People, Vanity Fair, Vogue, Elle a Allure a vidět jste ji mohli v TV show jako Doctor Oz Show, Oprah Winfrey Show a America’s Next Top Model. Anastasia Soare věří, že síla krásy dokáže lidi proměňovat. Tato víra se přenáší do její celoživotní práce ve prospěch žen a dětí, která vedla k založení nadace Anastasia Brighter Horizon Foundation. Podporuje mladé dospělé, kteří vyrostli v pěstounské péči a pomáhá jim zlepšit kvalitu života.

 

 

Pro Pencil Base 1
MATTE LIPSTICKS - STYLIZED 6
SUBCULTURE - ARM SWATCH 3 SUBCULTURE - MODEL 2 Tinted Brow Gel Open - Blonde

ANASTASIINA METODA „GOLDEN RATIO®“

Během tisíciletí se revoluční myslitelé, jako byli Pythagoras, Leonardo Da Vinci či Albert Einstein, shodovali na myšlence, že lidské oko je nastaveno tak, aby rozpoznávalo univerzální poměr panující v přírodě: zlatý řez (angl. Golden Ratio). Tento matematický poměr činí 1,618 ku 1, v němž celek je větší než součet jeho částí, a přináší klíč k nalezení rovnováhy, symetrie a krásy. Díky tomuto starověkému poměru vytvořila Anastasia jedinečnou metodu tvarování obočí. Dodržováním těchto zásad dokázala vytvořit sadu křivek, které dokonale zarámují a jsou vhodné pro každý tvar obličeje.

30. Stencils

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: sephora

Vydáno: 25.9.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  •   V mém šatníku najdete pár věcí, které jsem při jejich koupi považovala za investici. Určitě jednou z nich je šátek Hermès! Já si asi před pěti lety koupila ten kultovní – oranžový s hnědou stuhou (asi nejlépe vám to[číst více]
  •   Justin a Hailey Bieberovi ukázali včera na Instagramu první fotografie z jejich velkolepé svatby. Modelka zářila v bílých šatech a vlasy měla stažené do drdolu, takže dokonale vynikly její více než 5-karátové diamantové náušnice Tiffany & Co. Justin i[číst více]
  •   Plážové tašky miluju! Vždycky, když je držím v ruce, představuju si nové destinace, které budu objevovat. Proto jsem zapátrala na internetu a našla takové, které nejenže nebude mít každý, ale můžete je nosit i ve městě, skvěle vypadají a[číst více]

 Wishlist