By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Bobo objevuje: inkoust infusovaný vůní

AMKIRI ODHALUJE ZCELA NOVOU KATEGORII VE SVĚTĚ KRÁSY

Můžeme učinit neviditelné viditelným?

AMKIRI Visual Fragrance™ boří hranice a píše příběh o lásce, ve kterém se spolu snoubí smyslové vjemy zraku a čichu.

 

VŮBEC PRVNÍ INKOUST INFUZOVANÝ VŮNÍ SPOLU S INTUITIVNÍM APLIKÁTOREM, KTERÝ PODPORUJE SEBEVYJÁDŘENÍ A PŘINÁŠÍ DLOUHOTRVAJÍCÍ MULTISENZORICKÝ ZÁŽITEK.

AMKIRI se zrodilo z čisté vášně Shoval Shavit Shapiro, zakladatelky a tvůrkyně, která vystudovala design v Tel Avivu i Berlíně. S velkou vášní pro sebevyjádření začala Shoval experimentovat na poli body artu, kosmetiky a vůní. Patentovaná formule umožňuje uživatelům představit vůni ve svém vlastním, inovativním pojetí, ať už je jakkoli kreativní. Po aplikaci drží vůně i barva na kůži úžasných 12 i více hodin. Vůní infuzovaný inkoust je hypoalergenní, vodě i potu odolný, bez alkoholu a s veganským, cruelty-free složením. Lze ho snadno odstranit.

„Věřím, že sebevyjádření zachycuje krásu lidské rozmanitosti. To mě inspirovalo ke tvorbě zcela nové formy sebevyjádření, která vznikla spojením smyslů. AMKIRI představuje víc než jen nový beauty produkt nebo novou beauty kategorii. AMKIRI otevírá kapitoly zcela nové kultury a já jsem šťastná, že ji mohu sdílet se světem a vyzvat tak všechny, aby oslavovali svoji jedinečnou identitu,“říká Shavit Shapiro.

Umělecky pojatý štětec s protáhlou rukojetí zajišťuje precizní přesnost, která povoluje uzdu kreativitě. V každém tahu se tak můžete těšit z kresby ve formě body artu, která jde ruku v ruce s podmanivou a dlouhotrvající vůní. Pro její vytvoření se značka spojila s největšími specialisty v oblasti parfémů a oslovila společnost IFF, která zkomponovala jedinečnou osvěžující vůní. Kombinaci chladné máty peprné s teplými, kořenitými tóny zázvorového oleje a bobule jalovce doplňuje pižmo a cedrové dřevo. Její tvůrci věří, že si ji mohou zamilovat všechny gendery bez rozdílu.

 

 

 

AMKIRI Visual Fragrance™️ Original Scent  Charcoal Wand & Stencils 10 ml, 999 Kč exkluzivně ve Fann

 

 

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 3.6.2020 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist