By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Našli jsme TOP beauty adventní kalendáře!

Už žádná čokoláda! Letos na vás z okének adventního kalendáře vyskočí miniaturky kosmetiky.

Většina pokrokových kosmetických značek letos přišla s adventními kalendáři a my si ten nápad naprosto zamilovaly! Jsou vtipné, barevné a sestávají z top výrobků dané značky. Takže pozor všichni muži!!! Pokud si budete chtít doma šplhnout, vyhněte se cukrárnám a raději zamiřte do oblíbené drogerie pro adventní kalendář s miniaturami. Dámy, pokud muž není v dosahu, klidně tam zajděte samy. Budete mít jedinečnou příležitost vyzkoušet produkty, které třeba ještě neznáte. Tady je výběr našich oblíbených…

douglas_dekorace_a_darky-adventni_kalendar

Douglas

V Douglas adventním kalendáři najdete 24 produktů, které vám zpříjemní chladné zimní dny. Můžete postupně otevírat okénka, kde naleznete oblíbené produkty značek Douglas, Artemis, Daytox, EOS, Starskin, Toni Gard, Mercedes Benz, Venus, Anny a další. K dispozici vám je 17 miniatur a 7 produktů ve standardní velikosti.

Douglas, 949 Kč

cara

adventni kalendare

 

 

Girl O’clock Rock Advent Calendar

Za dvanácti okénky se skrývá 12 základních produktů Benefit, které vás potěší. 12 mini bestsellerů: The POREfessional, They’re Real Mascara v černém odstínu, Benetint, Posietint, Lollitint, They’re Real Remover, It’s Potent! Eye cream, Ultra Plush Lip Gloss In Lollipop, Hoola, Dandelion: BADgal lash, High Beam.

Benefit, Sephora, 1.450 Kč

cara

gallery-1475253181-beauty-advent-calendar-2016-loccitane

Adventní kalendář L’Occitane

Kanako, ilustrátorka My Little Paris, i letos navrhla krásně barevný Adventní kalendář pro značku L’Occitane, pomocí kterého objevíte kouzlo Provence. Vyzkoušejte každý den výrobek z péče o pleť, tělo, ruce. Otevřete 24 dvířek a odhalte, jaké překvapení se za nimi skrývá. Např. mandlový krém na ruce, pivoňkový krém na ruce, mýdlo verbena, toaletní voda třešňový květ a mnoho dalšího.

L’Occitane, 1.345 Kč

cara

adventni kalendar

Grand Hôtel Cafe Gift Set

Tohle sice není vyloženě kalendář, ale nás tenhle set také nadchnul. Luxusní Grand Hôtel Cafe otevírá své dveře a odhaluje tři vánoční palety s vůní kávy (Peppermint Mocha, Gingerbread Coffee a Eggnog Latte!), které přinášejí 18 odstínů matných a třpytivých očních stínů, dvě sladěné tvářenky, bronzující pudr a kultovní řasenku Better Than Sex.

Too Faced, Sephora, 1.250 Kč

cara

sephora-holiday-2016-advent-calendar

Sephora

24 dárečků: líčení, péče, doplňky, miniaturní sprchové krémy, laky, tvářenky, odličovací ubrousky a plno dalších hezoučkých překvapení!

Sephora, 1.190 Kč

cara

kosmetika sety vanoce 

Diptyque Advent Calendar

Ujíždíte si na vonných svíčkách? Ujíždíte si na Diptyque? Pokud ano, jste na tom stejně jako my! Potom všichni nutně potřebujete ucelenou kolekci svíček a vůní Diptyque v nápaditém adventním kalendáři pro rok 2016.

Diptyque, 5.679 Kč

cara

gifts_twelve_days_of_christmas

12 Days of Christmas, Lush

12 dárečků této bio ručně vyráběné kosmetiky skládající se ze sprchových gelů, pěn, krémů, mýdel či koupelových barevných bomb potěší obdarované všech věkových kategorií.
Lush, 1995 Kč

cara

nuxe-beauty-countdown-opened_zpswtkhickg

Nuxe Advent Calendar

Adventní kalendář od Nuxe by se dal také nazvat jako 10 největších pokladů značky. Pokud jste si stejně jako my zamilovali jejich tělový olej, pak za pozornost stojí i tělové mléko, pleťový krém nebo rozjasňující báze.

Nuxe Advent Calendar, 1.470 Kč

cara

A kdyby vám přesto chyběl ten čokoládový, pak tenhle je náš oblíbený 🙂

adventni-kalendar-marks-spencer-229-kc-z-mlecne-cokolady

Marks & Spencer, 299 Kč

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv firme

Vydáno: 21.11.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • fendi beast   Sluchátka Fendi a Beats by Dr. Dre jsou překvapivou spoluprací letošního roku! A její uvedení proběhlo v New Yorku opravdu ve velkém stylu… Kampaň s modelkou Pyper America Smith je totiž k vidění na newyorské Times Square až do konce[číst více]
  • kocka kafe   Víte proč jsou tak oblíbená kočičí videa? Protože je dokázáno, že na lidi mají antistresový účinek. Přinášíme vám seznam pražských kočičích kaváren, kde zapomenete na všechny starosti, protože zde můžete sledovat sex, pardon, cats live 🙂 A opravdu, kočičí[číst více]
  • Online nákupy milujeme! Zvláště pak v období slev. Snadno se totiž dostaneme k modelům jinak kvůli své ceně naprosto nedostupným! Proto jsme zapátraly na našich oblíbených internetových adresách a našly pro vás ty nejstylovější kozačky za skvělé ceny… Vždyť Vánoce[číst více]

 Wishlist