By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Barevná invaze z Izraele

BoBo Vibe představuje novinku na trhu v kosmetice, značku GA-DE.

Dělá mi radost kupovat si kosmetiku nových značek a testovat ji, mít něco, co třeba každý nezná… A co si budeme povídat, my ženy jsme vždy zvědavé, jakou značkou rtěnky se naše kamarádka právě maluje.

Když jsme u těch rtěnek, právě díky nim mě zaujala nová značka GA-DE, která pochází z Izraele, kde je zároveň i nejprodávanější dekorativní kosmetikou na trhu. V posledním roce jsem si velmi oblíbila výrazné barvy rtěnek a tak jsem sáhla rovnou po matné červené odstín Gorgeous 115.

 

IMG_8504

 

LR_TRUE COLOR LIPSTICK_005

Cenové zařazení kosmetiky GA-DE , která byla založená v roce 1985, se pohybuje přesně mezi luxusní kosmetikou a značkami dostupnými v drogeriích (Bourgeois, Maybelline, atd.), za rtěnku dáte 354 Kč a za zpevňující krém „gold premium“ 1569 Kč.

LR_HIGHLIGHTS EYESHADOW PALETTE_002

Mezi laky na nehty najdete širokou škálu matných laků v růžových a červených odstínech. A co přináší GA-DE v dekorativní kosmetice pro letošní zimu? Paletku čtyř očních stínů, která kombinuje tři metalické odstíny hnědé se slonovinově bílou pro smyslný vzhled v tónech zimy, dlouhotrvající tekuté oční linky, které zaručí díky měkkému pěnovému hrotu snadnou aplikaci jedním tahem, rtěnku a lak na nehty v odstínu Nude. Působí sofistikovaně, elegantně i romanticky – tak, jak se zrovna cítíte.

FB-PINK FLUSH-NAIL

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv firmy

Vydáno: 24.1.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist