By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Bambusové tonikum s probiotiky a koloidním stříbrem

okouzlující svým účinkem i vůní

Česká značka luxusní bioaktivní kosmetiky Yage Organics ještě více „vymazlila“ recepturu svého tonika Rose Kiss, které je v péči o pleť inspirovanou korejským očistným rituálem naprosto zásadní. Nováčkem je v receptuře koloidní stříbro, které přispívá k dokonalejší očistě včetně redukce kožního mazu a pomáhá minimalizovat póry a zmírnit podráždění a akné. Nové složení Rose Kiss dostalo také větší porci probiotik s ohledem na jejich mimořádně příznivé komplexní účinky na zdraví pleti – kromě podpory přirozeného mikrobiomu stimulují tvorbu kolagenu a zvyšují příjem kyslíku.

 

Použití tonika představuje v rámci očistného rituálu Yage jeden z nejdůležitějších kroků zejména proto, že vyrovnává pH pokožky po jejím očištění a podporuje následné vstřebávání hydratace, účinných látek a výživy.

 

Kromě probiotik a koloidního stříbra obsahuje toto dokonale propracované tonikum Rose Kiss již osvědčené stálice: růžovou vodu, fermentovaný bambus a okurku ke zklidnění, papájový extrakt na šetrnou exfoliaci a rozjasnění, kopřivu na redukci pórů a zelený čaj a přesličku se silnými protizánětlivými a antibakteriálními účinky. Křemík z přesličky navíc podporuje přirozenou tvorbu kolagenu a má tonizační účinek. Za zvláštní zmínku stojí extrakt z topolu, který není zatím tak známý, ovšem z vědeckého hlediska představuje jeho látka salicin doslova poklad pro citlivou pleť se sklonem k chronickým problémům typu akné nebo ekzém. Salicin má naprosto mimořádné protizánětlivé a antiseptické účinky, současně ale vyniká i svým ultra jemným působením a je proto vhodný i pro tu nejcitlivější pleť.

 

Tonikum Rose Kiss je výjimečné i díky svému aromaterapeutickému působení. Okouzlující růže se dotýká ženské duše a posiluje prožitky harmonické čistoty a něžné péče, kterou by si měla každá žena měla dopřávat pravidelně a s láskou.

 

Použití tonika Rose Kiss se doporučuje jako třetí krok po odlíčení olejem Snow White a dočištění mycím gelem Velvet Touch. Završením očistného rituálu tonikem Rose Kiss se posílí účinek následného ošetření pleti sérem a pleťovým olejem nebo balzámem.

 

Cena: 1199,- Kč (50 ml skleněná lahvička s pumpičkou)

 

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 26.7.2022 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Když jsme vybírali výbavičku pro našeho syna, bylo nám jasné, že Honza bude z větší části na mateřské. Tedy… na „mateřské“ je oficiální termín, realita je, že z větší části všechny dětské věci využívá i on. Jeho slovy řečeno: „nerad[číst více]
  •     Eko výzva na sociálních sítích každoročně sdílená tisícem lidí překvapí i zaryté milovníky luxusu. Greenpeace už třetí rok vyzývá k dodržování tzv. Eko výzvy, tedy k přírodě ohleduplnému chování, které finišuje 22. dubna na Den Země. Je fajn zjistit, že[číst více]
  •   S Lucií Kocman jsem se seznámila před několika lety díky své práci. Ona tehdy pracovala na pozici PR manažerky módní značky Hermès a já vždycky obdivovala, jak ty krásné šátky umí nosit 🙂 Dnes vychovává krásného syna a je autorkou[číst více]

 Wishlist