By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Bambusové tonikum s probiotiky a koloidním stříbrem

okouzlující svým účinkem i vůní

Česká značka luxusní bioaktivní kosmetiky Yage Organics ještě více „vymazlila“ recepturu svého tonika Rose Kiss, které je v péči o pleť inspirovanou korejským očistným rituálem naprosto zásadní. Nováčkem je v receptuře koloidní stříbro, které přispívá k dokonalejší očistě včetně redukce kožního mazu a pomáhá minimalizovat póry a zmírnit podráždění a akné. Nové složení Rose Kiss dostalo také větší porci probiotik s ohledem na jejich mimořádně příznivé komplexní účinky na zdraví pleti – kromě podpory přirozeného mikrobiomu stimulují tvorbu kolagenu a zvyšují příjem kyslíku.

 

Použití tonika představuje v rámci očistného rituálu Yage jeden z nejdůležitějších kroků zejména proto, že vyrovnává pH pokožky po jejím očištění a podporuje následné vstřebávání hydratace, účinných látek a výživy.

 

Kromě probiotik a koloidního stříbra obsahuje toto dokonale propracované tonikum Rose Kiss již osvědčené stálice: růžovou vodu, fermentovaný bambus a okurku ke zklidnění, papájový extrakt na šetrnou exfoliaci a rozjasnění, kopřivu na redukci pórů a zelený čaj a přesličku se silnými protizánětlivými a antibakteriálními účinky. Křemík z přesličky navíc podporuje přirozenou tvorbu kolagenu a má tonizační účinek. Za zvláštní zmínku stojí extrakt z topolu, který není zatím tak známý, ovšem z vědeckého hlediska představuje jeho látka salicin doslova poklad pro citlivou pleť se sklonem k chronickým problémům typu akné nebo ekzém. Salicin má naprosto mimořádné protizánětlivé a antiseptické účinky, současně ale vyniká i svým ultra jemným působením a je proto vhodný i pro tu nejcitlivější pleť.

 

Tonikum Rose Kiss je výjimečné i díky svému aromaterapeutickému působení. Okouzlující růže se dotýká ženské duše a posiluje prožitky harmonické čistoty a něžné péče, kterou by si měla každá žena měla dopřávat pravidelně a s láskou.

 

Použití tonika Rose Kiss se doporučuje jako třetí krok po odlíčení olejem Snow White a dočištění mycím gelem Velvet Touch. Završením očistného rituálu tonikem Rose Kiss se posílí účinek následného ošetření pleti sérem a pleťovým olejem nebo balzámem.

 

Cena: 1199,- Kč (50 ml skleněná lahvička s pumpičkou)

 

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 26.7.2022 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Přinášíme Vám tip na účes. Vypadá jako halabala zamotaný, ale přitom se vám nikdy takhle nepovede. Znáte to? Poradíme, jak tenhle nenucený cool styl vytvořit. Rozcuchaný, free, do kterého si budete chtít sáhnout. Nedbalá elegance není jen otázkou festivalů a dovolených; účes je[číst více]
  • jaro uvodni Venku už sice nemrzne, přesto ale není možné nosit většinu našich oblíbených jarních a letních kousků. Nevadí! Existují způsoby, jak i vyložené lehké a vzdušné oblečení nosit, když je venku ještě chladněji. Tajemství úspěchu je v promyšleném vrstvení. Lucie vám proto[číst více]
  • Nejnovější vlasové trendy jsou začátkem roku diskutovaným tématem. Pokud plánujete změnu barvy nebo účesu jako takového, věřte mi, že se vám čtení vyplatí. Na scénu se vrací textilní gumičky i image Kurta Cobaina.      Blonďatá Nirvana Platinová blond a[číst více]

 Wishlist