Aromaterapeutické mlhy Yage

Zahalí tělo i duši energií svěžesti, harmonie, klidu, koncentrace či smyslnosti     

Bioaktivní kosmetika Yage Organics představuje řadu pěti luxusních aromaterapeutických mlh, které jemně povznáší emoce a mysl ze stereotypu všedních dní. Každá mlha Yage Organics má podle speciálně zvolené kombinace esenciálních olejů jiné aromaterapeutické účinky pro různé okamžiky a příležitosti. Stačí zavřít oči, rozprášit mlhu přímo na sebe nebo kolem sebe do prostoru a nadechnout intenzivní přírodní vůni.

Aromaterapeutické mlhy Yage Organics navozují příjemné pocity osvěžení či naopak zklidnění, harmonizují, pomáhají koncentrovat naši mysl a uvolnit tělo v pocitech blažené smyslnosti. Byly stvořeny jako mocný prostředník osobního rituálu k rychlému návratu k sobě samým a vlastní vnitřní moudrosti těla a duše.

Mlhy Yage Organics by zejména v letních měsících neměly chybět v žádné tašce či kabelce. Skvěle se hodí také na provonění domova, postele nebo podložky na jógu.

 

Cena: 699 Kč,- / 100 ml skleněná lahvička s rozprašovačem

 

 

O kosmetice Yage Organics

Vzácné ingredience z přírody. Kosmetika Yage je založená na eticky získávaných ingrediencích, z nichž naprostá většina je v certifikované bio kvalitě. Naše směsi jsou nabité těmi nejúčinnějšími přírodními antioxidanty, vzácnými oleji, květinovými a ovocnými vodami, vitamíny, minerály a dalšími látkami, které v pleti synergicky účinkují naprosto převratným způsobem. Chápeme moudrost přírody a citlivě s ní pracujeme.

Minimum vody, maximum účinku. V produktech Yage si nekupujete vodu ani jinou „prázdnou hmotu“. Stačí jen několik kapek séra nebo pár kapek pleťového oleje, aby pleť dostala výživu, kterou potřebuje. Jde nám o to, aby pleť dokázala vzácné látky dokonale využít.

Energie krystalů. Drahé kameny, jako například růženín, ametyst, turmalín, medový křišťál nebo akvamarín, pomáhají harmonizovat tělo a mysl jako celek. Svými vysokými vibracemi dále posilují účinky kosmetiky Yage. Součástí receptury je vždy informace o tom, jaký drahokam je součástí produktu. 

Harmonie přírody a vědy. Yage je „živá“ díky patentovaným bioaktivním látkám, které máme pečlivě ověřené klinickými studiemi. V některých přípravcích jsme zařadili i laboratorně vyráběné účinné látky jako jsou koenzym Q10, stabilizovaný vitamin C nebo bio-fermentovaná kyselina hyaluronová. Všechny tyto ingredience jsou také vyráběné z přírodních surovin. Občas používáme i retinol, který sice není přírodní, ale jeho účinky jsou nezastupitelné.

Vždy čerstvá kosmetika. Všechny produkty Yage jsou vyráběny v malých dávkách z naprosto čerstvých ingrediencí. Tím zaručujeme, že výsledek ve vaší koupelně bude stejně dobrý jako v laboratorních podmínkách.

Chráněno kvalitními obaly. Skleněné obaly poskytují našim recepturám optimální ochranu před nežádoucími účinky světla. Tmavě fialové sklo navíc zvyšuje trvanlivost produktů a prodlužuje jejich účinnost. Používáme pouze recyklovatelné obalové materiály a většina z nich je znovu použitelná.

 

 

EVA JASANOVSKÁ
zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 1.7.2021 | Všechny články autora