By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

A co ty, co ty bys udělal pro lásku?

Dior představil novou vůni Miss Dior s úžasnou kampaní s charitativním podtextem.

Vzhledem ke dvěma malým dětem se nevypravím na každý event, ale tento v Richterově vile v posledních letních dnech jsem si nenechala ujít. Málokdy se mi stane, že by mě reklamní kampaň tak dostala jako právě ta na novou vůni Miss Dior. Líbí se mi výběr tváře. Natalii Portman obdivuju pro její krásu a inteligenci. Líbí se mi reklama, která vyvolává emoce, výběr hudby a nadšená jsem také z charitativního podtextu celé kampaně. A díky tomu především vzniká tento článek.

 

FullSizeRender-20

 

 

Tak se na ni nejdřív mrkněte:

 

„Vytvořte mi parfém, co voní jako láska,“ řekl před neuvěřitelnými 70 lety (1947) Christian Dior, a vznikla tak svěží květinová vůně Miss Dior, jež byla překvapivá a vystupovala z řady. Christian Dior ji vytvořil jako ztělesnění revoluční siluety své kolekce New Look, a protože se rozhodl zdůraznit smyslnost křivek, které ho inspirovaly.

Dnešní, nová Miss Dior, se vyvíjí stejně jako žena. Je mnohem odvážnější, temperamentnější a svůdná, zároveň si ponechává originální podpis. Miss Dior je rozpoznatelná, ale s novými odstíny a živoucími nótami. Více než kdy předtím získala složky drzé elegance, které představují Dior ženskost s couture duší – ale moderní a rebelskou.

Dům Dior prošel mnoha revolucemi a Miss Dior byla vždy jejich součástí. Zachovala si však své vášnivé srdce. To nové má kontury medové růže z Grasse, lemované tureckou damašskou růží. Svěží a pronikavé citrusové nóty se snoubí s hořkým pomerančem, mandarinkou a kalábrijským bergamotem a jsou okořeněné růžovým pepřem a guyanským růžovým dřevem.

Dior oslovil celebrity z celého světa, aby se zúčastnily řetězce #diorlovechain. Každý v této kampani odpovídá na otázku:
A co ty, co ty bys udělal pro lásku? Svoji odpověď by měl dotyčný zveřejnit na své sociální síti, označit #diorlovechain a nominovat dalšího. Za každý post věnuje Dior 1$ na děti, konkrétně charitu Free the Children. 
A protože se nám to moc líbí a rády podporujeme všechny charity a pro děti především, rozhodly jsme se oslovit pár českých osobností, aby nám na tuto otázku odpověděly.
Anketu „A co ty, co ty bys udělal pro lásku?“ přinášíme v některém z dalších postů. Těšte se!

 

IMG_6862
IMG_6868
IMG_6873

Miss Dior Eau de Parfum od 1 930 Kč

 

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: Eva, Archiv firem

Vydáno: 20.9.2017 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Těhotenství rovná se neustálé omezování. Nic, co zavání aspoň trochu legrací (alkohol, káva, cigarety, adrenalin, akrobacie, divoký sex apod.:-))))), byste neměla. Po porodu se přesune pozornost na miminko a vy na sebe nebudete mít už vůbec čas. V těhotenství si tedy dopřejte co[číst více]
  • Venkovní křišťálová expozice Nekonečná cesta společnosti Preciosa Lighting u Informačního centra Panská skála rozjasní den všem milovníkům českého skla a designu. Slavnostní rozsvícení proběhlo v sobotu 26. června od 21:00 na parkovišti u Panské skály v Kamenickém Šenově. Preciosa Lighting zároveň v rámci[číst více]
  • street style lucie Možná to máte stejně jako já… Vaše šatní skříň přetéká skvělými letními kousky… Desatery džínové šortky, nespočet sukní, letních šatů, minimálně pět nových párů sandálů (rozeznáte je od sebe jen velmi detailním zkoumáním), ale pak se jednoho rána vzdudíte a[číst více]

 Wishlist