By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

8 nejlepších kartáčů na vlasy, které musíte vyzkoušet!

Bobo Vibe a Lucie vám odhalí nejnovější hity na trhu a představí hřebeny, které se budou hodit právě na vaše vlasy.

kartace

 

Vybíráte si super kvalitní šampon i kondicionér? Neváháte utrácet větší částky za moderní stylingové přípravky? A přesto váš účes stále není „to pravé ořechové“? Vaším problémem nejspíš bude špatně zvolený kartáč na vlasy. Tento podceňovaný prvek totiž snadno pomůže předejít zacuchaným, krepatým nebo dokonce polámaným vlasům. Mrkněte spolu se mnou do světa nejnovějších kartáčů na trhu. Snadno se zorientujete v jejich vlastnostech a najdete pro své vlasy ten nejlepší! 

kartace

O značce ghd se často mluví jako o Astonu Martinovi vlasové péče. Pracují s ním všichni úspěšní vlasoví stylisti v Londýně, New Yorku, Paříži nebo i u nás v Praze. K dostání je v několika velikostech, ale tento je ideální pro středně dlouhé vlasy. Navíc se díky keramickému povrchu snadno zahřívá a tím zkracuje dobu úpravy účesu na polovinu.

ghd Ceramic Vented Radial Brush Size 4, 630 Kč

cara

kartace

Přírodní bambusový kartáč Bio Ionic Agave můžete použít na jakýkoli typ vlasů. Jeho největší předností jsou bambusové štětiny, které obsahují nano-iontové minerály. Tato technologie zajistí hydrataci vlasového vlákna již při česání, štětiny současně dodávají vlasům lesk. Bonusem je antistatické působení, takže bez nepříjemného poletování!

Bio Ionic Agave Brush, 495 Kč

cara

kartace

 

Na antistatický kartáč Tek nedám osobně dopustit již několik let. Díky šetrným bodlinkám z habru, které navíc skvěle masírují pokožku, je vhodný na rozčesávání i úpravu i zacuchaných vlasů. Tělo kartáče je navíc vyrobeno z jasanu a má praktickou cestovní velikost. Společnost Tek se navíc zavazuje, že dřevo používané při výrobě pochází z šetrně obhospodařovaných lesů, což deklaruje celosvětově uznávaná značka FSC.

Tek Multicolor, 499 Kč

cara

kartace

Keramický kartáč Lady in Red je určený hlavně pro tvarování účesu a všechny typy vlasů. V průběhu fénování zadržuje teplo, které se pak přenáší do vlasů, čímž dojde k rychlejšímu vyfoukání. Kartáče mají patentovaný tvar přesýpacích hodin, které zajistí snazší uchopení vlasů u hlavy. Ty pak z kartáče nesklouzávají a štětiny je dokonale napnou a táhnou až k fénu.

Monroe Lady in Red, 749 Kč

cara

kartace

První kartáč svého druhu, který „vlasy nečeše, ale prokluzuje jimi“. Původem je z Velké Británie a v sobě má zabudovanou absorpční technologii AirShock, která se přizpůsobuje tvaru hlavy a poskytuje tak jedinečný zážitek z česání. Díky tomuto designu vlasy netahá, uhlazuje a odstraňuje jejich krepatost. Navíc je skvělý do sprchy či vany díky vodě přizpůsobivé protiskluzové technologii.

Air Motion White Brush, 329 Kč

cara

kartace

S tímto kartáčem končí jakékoliv tahání při rozčesávání vlasů! Jeho štětiny jsou speciálně rozvrhnuté a mají ojedinělou schopnost ohnout se nad zacuchaným vlasem. Všechny ty roky tahání a trhání zamotaných uzlů ve vlasech, které vznikly používáním špatných kartáčů, jsou u konce. A navíc mají úžasně barevný design!

Tangle Teezer Elite, 235 Kč

cara

kartace

Jediný kartáč na světě, který využívá zvlněné nylonové štětiny nabité nano-iontovými hybridními minerály vytvářejícími pětkrát vyšší koncentrace přirozených negativních iontů a infračervené energie. S každým tahem kartáče jsou vaše vlasy lesklejší, hedvábnější a bez statického náboje. Výhodou je i revoluční čtyřhranný zaoblený design.

Bio Ionic Blue Wave Brush, 699 Kč

cara

kartace

Kartáče Ikoo byly navrženy podle poznatků tradiční čínské medicíny. Štětiny proto mají rozestavěné do tvaru šachovnice tak, aby perfektně stimulovaly vaše meridiány. Ergonomický tvar kartáče má harmonizující účinek na váš organismus. Při česání navíc skvěle masírují pokožku hlavy a tím stimulují akupunkturní body a reflexní zóny. Časté česání s tímto kartáčem tak prospívá ke zlepšení krevního oběhu, zásobování těla živinami a celkovému zdraví. V neposlední řadě je 100% vegan.

Ikoo Metallic Home Rose White Brush, 565 Kč

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: instagram, archiv

Vydáno: 20.5.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Už jsme tu rozebrali přátele, kariéru, peníze, životní hodnoty, které se člověku v mateřství mění…. Teď tu máme trochu jiný kalibr a to vzhled. Zamysleli jste se někdy nad tím, kdy nastává v životě ženy zlom, kdy se z trendy[číst více]
  • gucci uvodni nahledova Když byl Alessandro Michele jmenován na začátku roku kreativním ředitelem Gucci, pro mnohé to bylo překvapení. Dnes po uvedení jeho další kolekce už nikdo nepochybuje, že šlo o dobrý tah. Nové Cruise kolekci vtiskl svůj vlastní a nezaměnitelný rukopis. Displeje[číst více]
  • girlboss uvodni Nic nás neinspiruje víc než žena, která je úspěšná ve svém povolání. Zeptali jsme se několika hvězd ve svém oboru a požádali je o jejich rady. Pokud máte pocit, že přišel čas na změnu vašeho pracovního života, rozhodně dejte na[číst více]

 Wishlist