By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

7 nejlepších samoopalovacích produktů a tipy, jak je aplikovat!

Bobo Vibe představuje ideální způsob, jak nachytat zdravý bronz a přivolat léto!

Já nevím, jak to máte vy, ale moje pokožka chytá během zimních a jarních měsíců různé odstíny… Většinou od bílé, šedé až po lehce zelenou 🙂 Proto jsem velký fanoušek samoopalovacích krémů, které snadno zmatou okolí a vykouzlí mi přirozeně zdravý (a rozhodně hezčí) odstín pleti. Na trhu jich najdete opravdu velké množství. Záleží na tom, co vyhovuje přímo vám, ale tady je seznam mých oblíbených pomocníků:

samoopalovaky

L’oréal Paris, Sublime Bronze Self-Tanning Serum

Kamarádka mi ho přivezla minulý rok z Londýna a od té doby je to moje závislost. Stačí přidat jen 3 kapky do mého oblíbeného tělového mléka nebo krému na obličej a postupně docílím „přirozeného“ opálení.

cara

samoopalovaky

Vita Liberata, Fabulous Tinted Self-Tanning Mousse

Ideální pro všechny, kteří mají mastnou pleť. Pěna je lehká a skvělá, když nemáte příliš času na zdlouhavé a důkladné roztírání. Vaše pokožka ji vstřebá velice rychle, ale doporučuji s ní pracovat v rukavicích, aby jste zabránili nepříjemným skvrnám.

cara

samoopalovaky

Shiseido, Brilliant Bronze Quick Self-Tanning Gel

Díky gelové textuře se velice snadno aplikuje a rychle absorbuje, takže vás zachrání ve dnech, kdy zrovna nemáte čas na rozdávání. Vlastně je ideální pro holky jako jsem já, které zrovna nemilují strávit hodiny a hodiny v koupelně.

cara

samoopalovaky

Tarte, Brazilliance Skin Rejuvenating Maracuja Self Tanning Face Towelettes

Tyhle ubrousky jsem objevila poměrně nedávno a jsou ideální na jakékoliv cesty, ať už pracovní nebo soukromé. Opravdu rychle a snadno se aplikují a pleti dodávají jemný nádech, takže je stihnete použít i před pracovní večeří. A v kufru nezabírají prakticky žádné místo!

cara

samoopalovaky

Bioderma, Photoderm Autobronzant

Spreje jsem si oblíbila hlavně díky tomu, že pokožku tónují rovnoměrně a plynule. A tenhle od značky Bioderma navíc má ještě bioprotekci, díky které jsou buňky pokožky chráněny do hloubky. Taky pleť hydratuje.

cara

samoopalovaky

Sisley, Self Tanning Hydrating Body Skin Care

Pokud bych měla vybrat krém, který pokožku obohacuje, hydratuje a ještě k tomu ji dodá přirozeně opálený odstín, pak tohle je můj favorit. Navíc ho stačí použít opravdu jen trošku a tím pádem vám lahvička i dlouho vydrží.

cara

samoopalovaky

Sephora Collection, Gradual Self-Tanning Face Water

Na těle se sem tam nějaká ta nedokonalost ztratí, ale obličej musí být vždycky perfektní! Pokud stejně jako já máte citlivou pokožku, moc se nevyplatí experimentovat. Mně vždycky fungovala tahle lehká voda, která se perfektně a rychle vstřebá a navíc barví zcela přirozeně. Ale rozhodně nečekejte o dva až tři odstíny tmavší obličej – spíš se připravte na jemné a naprosto nenápadné opálení.

 

 

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 20.6.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist