By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

7 kosmetických štětců, které by měla vlastnit každá žena

Z kosmetických kufříků profesionálních vizážistů Lucie vybrala ty nejlepší make-up štětce i tipy, jak je používat.

Na trhu existují desítky štětců, a pokud nemáte neomezený rozpočet (a vlastně i velikost koupelny), pak se vám určitě bude hodit následující seznam top produktů. Kvalitní štětce jsou tajnou zbraní většiny make-up artistů, ale jejich používání díky nám snadno zvládnete i vy. A jako bonus máme i praktický návod, jak je nejlépe používat. 

stetce nove

 

 

Pokud byste měla vlastnit jen jeden jediný štětec, pak to musí být tento podkladový. Lehce s ním totiž dosáhnete dokonale hladkého a rovnoměrného vzhledu.

Zoeva, 433 Kč

cara

stetce

Zajistí bezchybné nanesení vašeho make-upu a to hlavně díky jednoduchému, ale revolučnímu tvaru. Ten se snadno dostane do všech záhybů vaší tváře. Po použití ji pak snadno properete ve vlažné vodě.

Brush Art Face, 104 Kč

cara

Snímek obrazovky 2016-06-09 v 20.41.51

Ideální pro finální zafixování make-upu. Nejlepší volbou jsou měkké, ale husté štětce, které jemně popráší obličej a nezanechají tvář pod nánosem pudrového prášku.

Tweezerman iQ Powder Brush, 849 Kč

carastetce nove

Nejlepší přítel při nanášení, rozmazávání, stínování očních stínů po celém oku – zvláště pak v nadočnicovém oblouku. Vybrat si můžete z několika tvarů, tvrdostí i délek tu, která vám nejvíce vyhovuje.

Tom Ford Shadow Concealer Brush, 1594 Kč

cara

stetce nove

Má zkosený tvar, který je perfektní pro vytvoření rovné linky. Podmínkou jsou tuhé štětiny a vaše pevná ruka.

Yves Rocher, 160 Kč

cara

stetce nove

Podceňovaná, ale velice důležitá část vaší tváře. Kartáček je ideální k pročesání a druhá strana štětce k jeho dobarvení.

Liz Earle, 408 Kč

cara

stetce nove

Výborný pomocník pro zvýraznění lícních kostí nebo zdůraznění linie čelisti. Díky vějířovému tvaru je s ním práce velice snadná a výsledek vždy efektní.

Bella Pierre, 550 Kč

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 10.6.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • V posledních dnech jsem neměla moc času přispívat sem na Bobovibe, jelikož jsem téměř veškerý čas obětovala přípravám události, první přednášky v Čechách naší přispěvatelky a kamarádky Gabriely Peacock. A než stihneme zpracovat materiál z přednášky, který stojí rozhodně za to, podělím se s vámi[číst více]
  • 7 otazek   Když mě přátelé představí zcela novému člověku, většinou následuje rychlý sled otázek… Co se v létě/na jaře/na podzim/v zimě bude nosit nejvíc? Jestli mi opravdu přijdou ty denimky s kamínky Swarovski tak špatný nápad, protože Lence/Kláře/Denise se fakt líbí? Ani[číst více]
  • Bioaktivní kosmetika Yage Organics představuje řadu pěti luxusních aromaterapeutických mlh, které jemně povznáší emoce a mysl ze stereotypu všedních dní. Každá mlha Yage Organics má podle speciálně zvolené kombinace esenciálních olejů jiné aromaterapeutické účinky pro různé okamžiky a příležitosti. Stačí[číst více]

 Wishlist