By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

6 „zdravých“ instagramových profilů, které je dobré následovat

Chcete jíst zdravě, ale chybí vám inspirace? Použijte váš telefon a užijte si nové kulinářské zážitky.

V současné době najdete na instagramu více jak 300 miliónů aktivních uživatelů a z toho víc než 151 milionů pravidelně postuje fotografie s hashtagem #food. A ještě lépe… přibližně 8 miliónů označuje své příspěvky hashtagem #healthyfood. Pokud také patříte ke generaci, které se zajímá o svůj životní styl a označení #foodporn a #avocadotoast je vaší jídelní mantrou, máme pro vás pár tipů na zajímavé účty, které rozhodně stojí za to následovat. Další ještě brzy přibydou…

insta healthy

příspěvky: 3685; sledující: 111k

Autorka New York Times bestselleru I Quit Sugar, Sarah Wilson, vám ukáže, jak bohatý a hlavně zdravý může být váš každodenní jídelníček. Už jen z fotek se vám budou sbíhat chutě… A co teprve, když vyzkoušíte třeba čokoládové smoothie nebo květákový salát. Mňam!

cara

insta healthy

příspěvky: 1913; sledující: 44,6k

Nutriční specialistka, spisovatelka a hlavně matka Jacqueline Alwin vás bude inspirovat prakticky v každém svém postu. Za nás rozhodně vede raw čokoládovo-avokádový tart, protože čokoláda každé jídlo vždycky vylepší.

cara

insta healthy

příspěvky: 619ů sledující: 86,4k

Lily Kunin, koučka zdravého životního stylu z New Yorku, dostane do formy nejen vaši postavu, ale hlavně vaše stravování. A to díky chutným a lákavým receptům, které budete chtít vyzkoušet hned, jak na její instagramový profil přijdete.

cara

insta healthy

příspěvky: 445; sledující: 2 112

Nutriční specialistka Gabriela Peacock žije v Londýně a čtenářům BoBo Vibe pravidelně přináší nejnovější trendy ve zdravé výživě. Kromě vychytávek zdravého životního stylu na jejím instagramu nahlédnete i do jejího života v Londýně.

cara

insta healthy

příspěvky: 2530; sledující: 47,2k

Zakladatelka a nutriční specialistka Jessica Cox jídlo miluje. Proto u ní na instagramu najdete nepřeberné množství receptů, zdravých svačinek, top snídaní a vychytávek, které rozhodně nesmí chybět ve vaší spižírně.

cara

insta healthy

příspěvky: 132; sledující: 8481

Na instagramu londýnské fotografky najdete desítky zdravých a chutných receptů, které svědčí o jediném – o lásce k jídlu! V hlavní roli fíky, avokádo, borůvky a mnohé další superzdravé suroviny. Bonusem jsou nádherné kompozice fotografií, které lahodí nejen oku.

 

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 25.11.2015 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • plazove tuniky uvodni Pokud by vám v zavazadle na dovolenou kromě plavek neměla chybět jedna věc, pak to bude plážová tunika! Tenhle kousek oblečení totiž využijete během celé dovolené. Skvěle budou vypadat cestou na pláž, obědě v přímořské restauraci a s vysokými podpatky[číst více]
  • Přinášíme Vám tip na účes. Vypadá jako halabala zamotaný, ale přitom se vám nikdy takhle nepovede. Znáte to? Poradíme, jak tenhle nenucený cool styl vytvořit. Rozcuchaný, free, do kterého si budete chtít sáhnout. Nedbalá elegance není jen otázkou festivalů a dovolených; účes je[číst více]
  • U oslovení vždy váhám, nechci se uchýlit k familiárním trendy oslovením, ale milé/vážené čtenářky je zase druhý protipól – tedy naprostá suchařina. A to už vůbec nemluvím o dilema, zdali u lifestylového blogu předpokládat, že čtenáři budou spíše ženy, nebo[číst více]

 Wishlist