By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

5 nej novinek dekorativní kosmetiky v Sephoře

Sephora zastupuje řadu značek exkluzivně, zaměřili jsme se na dekorativku.

Představení novinek Sephory si nikdy nenecháme ujít. Přála bych si to jednou vyzkoušet každé ženě – zážitek přirovnatelný k holčičce, která se na pár hodin stane princeznou. Zástupci jednotlivých značek vám výrobky předvedou, popíší, ukážou. Vše můžete zkusit i sama. U toho si dáte dobré jídlo a pití a popovídáte s kamarádkami. Zde jsou novinky z líčení, které jsme na akci objevily.

Řasenky Eyeko

5060050423872

Značka Eyeko přináší řasenky se třemi různými štětečky a složením, které spojuje obal v podobě měkké tuby. Ta se dá mačkat a obsah tak můžete využít téměř stoprocentně.

320 Kč

overaly

Multilíčidlo Becca

as_facepalette_2000x2000

Paletka obsahující šest odstínů inspirované vzhledem tváří po vypití sklenice (nebo dvou) svařeného vína v zimním období. Paletka obsahuje tři nejprodávanější odstíny a tři nové odstíny v limitované edici.

1 450 Kč

overaly

Huda Beauty paletka

Snímek obrazovky 2017-11-05 v 8.11.59 PM

 

Bájná obloha, kde se setkává slunce se stíny a písečnými dunami, je Blízký východ zabalen do této barevné paletky. ‚Vzpomínka na tajemství pouště‘ zachycuje ostré nuance a úchvatnou krajinu obklopující Hudu v Dubaji. Paletka nabízí oční stíny s unikátní texturou a řadu barev s matnými a třpytivými pigmenty.

 1 790 Kč

overalyNars a Man Ray kolekce

Snímek obrazovky 2017-11-05 v 8.13.16 PM

Pro vánoční období letošního roku vytvořila NARS Cosmetics kolekci Man Ray. Překvapivé barvy této limitky jsou inspirované moderním uměním originálního fotografa. Intenzivní, jasné barvy evokují jeho živou mysl a přináší překvapivé dimenzionální efekty, které odrážejí Man Rayův výraz a schopnost překvapení.

 

overalyZoeva paletka tvářenek

Snímek obrazovky 2017-11-05 v 8.16.27 PM

ZOEVA Opulence představuje jako poctu magickému expresionismu řadu odstínů velmi pigmentovaného pudru ke zvýraznění tváří. Skládá se ze dvou tvářenek inspirovaných květinovými odstíny a jednoho perleťového rozjasňovače. Paletka znázorňuje uměleckou eleganci, kde hraje roli každý detail.

390 Kč

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: sephora

Vydáno: 8.11.2017 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  •   Zkušenosti přicházejí s věkem a některé věci si člověk prostě musí vyzkoušet, než pochopí, jak správně fungují. A že je vlastně celou dobu dělal špatně 🙂 Proto jsme se rozhodli zamyslet nad tím, jaké by bylo vrátit se zpátky[číst více]
  • Pokud se chystáte na nákupy nebo vánoční procházku do Pařížské ulice, nezapomeňte na Tiffanyho, kde si kromě zářivých dárečků v modrých krabičkách můžete prohlédnout i zábavné vánoční výlohy. Každý rok je Tiffany promění v malá umělecká díla, která vás jako kouzelná okna[číst více]
  •   V říjnu uvádí značka na trh novou řadu Multi Pochette Accessoires. Je hravá a univerzální, vychází z moderní reinterpretace ikonické kapsičky Pochette a experimentuje s vrstvením a nošením cross-body.  Sofistikovaná a elegantní Pochette, která spatřila světlo světa v roce 1992, se záhy[číst více]

 Wishlist